Wpis z mikrobloga

Kontynuacja tego wpisu
https://www.wykop.pl/wpis/40849581/dostalem-snapa-od-rozowej-ze-idzie-spac-ma-wolna-c/

Wiec przyjechała i postąpiłem tak jak polecał @LZBNZ (dzięki miras :D).
Na początku od razu łzy w oczach i lament, że to nie tak jak myśle, ze nic się nie stało takiego, że mnie kocha. Wstyd mi było, bo zaczęła tak gadać na podwórku, a akurat sąsiad był. No, ale dobra nieważne. Wiedziałem, że to koniec więc troche chciałem pokręcić sobie z niej beke. Więc robiłem wszystko tak jak radził mi mirek wymieniony powyżej. Udawałem miłego, kochanego itd Powiedziałem, że za bardzo ją kocham i wybaczę jej wszystko co zrobiła do tej pory, ale muszę poznać prawdę. Przyznała się i okazało się, że "tylko się dotykali". Więc pytałem nadal o to dlaczego to zrobiła i dlaczego uznała, że dobrze mnie zdradzić. Powiedziała, że wszystko jej odpowiadało, ale chciała sprawdzić jak to jest z gejem, a poza tym to nie zdrada. "BO ZDRADA JEST JAK DOJDZIE DO STOSUNKU, A ONI TYLKO SIĘ DOTYKALI". Możecie się spodziewać co dalej było, powiedziałem, że tam są drzwi i nie chce więcej mieć nic wspólnego. Troche płakała i błagała, ale jakoś wyprosiłem ją z domu i nacharała mi w ryj na koniec ( ͡° ʖ̯ ͡°). Spytałem czy jest tam sperma tego geja co z nim spała, spojrzała na mnie i poszła sobie xD.

Dzięki mirki za wsparcie, jakoś nie żałuję niczego i mam się dobrze, w sumie dzięki wam.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #zdrada
  • 110
@JavierDaY w ogóle strasznie dziwna historia, brat z siostrą piją razem z kolegą gejem w dużym domu/mieszkaniu to juz brzmi jak dobra patologia. Gdzie rodzice w tym wszystkim? Bo wynajmowanie tak duzej chaty mija sie z celem. Rodzice, mimo wieku ich dzieci powinni przynajmniej jakos skarcic tego typu zachowanie. Laska ma chłopa a kolega u niej śpi... Mnie rodzice na pewno by upomnieli "zastanów się co ty właściwie #!$%@? kolezko" (w sensie
w ogóle strasznie dziwna historia, brat z siostrą piją razem z kolegą gejem w dużym domu/mieszkaniu to juz brzmi jak dobra patologia. Gdzie rodzice w tym wszystkim?


@Ricken:
Ty, mordeczko, ale tu nie każdy ma 16 lat xD
Rodzice są do chaty przyklejeni, nie mogą wyjechać? Ty serio nie zapraszałeś znajomych na chatę, jak rodzice gdzieś wyjeżdżali? To się dopiero nazywa patologia