Wpis z mikrobloga

Zauważyłem, że w wielu bajkach dorosły mężczyzna (lub jego odpowiednik w danej postaci) to zwykła ciapa i niedorajda. Taka chociażby świnia pepa. Ojciec to taki gostek, z którego się śmieją (np. hasło aby wejść do namiotu to „duży brzuch taty świnki” i hahaha jakie to #!$%@? śmieszne, szkoda że zapominacie, że sami też jesteście spasionymi knurami). Nie ma odcinka, żeby nie strzelił jakiegoś fackupa, ale reszta jest #!$%@? idealna. Albo odcinek jak temu najmłodszemu upadł lód na ziemię, co zrobiła maciora pepa? Mówi do młodego, masz weź lód ojca, na pewno się nie obrazi, a sama dalej #!$%@? swojego. No #!$%@? pewnie, wyruchajmy ojca, przecież jest taką #!$%@?ą, że jak nie dostanie loda to w sumie #!$%@? zrobi.

#gownowpis #ciekawostki trochę #logikaniebieskichpaskow i #logikarozowychpaskow
  • 98
@LipaStraszna Przypomniał mi sie dowcip:
Na dworze wichura, ulewa, burza. 10 letni Jasio zaczyna się ubierać na co mama:
-a Ty gdzie się wybierasz?
-muszę koniecznie iść po zeszyt do polskiego, bo mi się skończył, a mam pracę domową.
-Żartujesz sobie? Wieje, leje, pioruny lecą, że aż szkoda psa wypuścić. Tatuś pójdzie.
Zauważyłem, że w wielu bajkach dorosły mężczyzna (lub jego odpowiednik w danej postaci) to zwykła ciapa i niedorajda. Taka chociażby świnia pepa. Ojciec to taki gostek, z którego się śmieją


@LipaStraszna: nie tylko Ty zauważyłeś. Wielu internautów z tego powodu nie poleca tej bajki. Po pierwsze, wyśmiewanie się z taty, po drugie, Peppa to zarozumiała gówniara, której się wydaje, że wszystko umie.
Mama świnka poniża tatę świnkę.
Z tej rodziny to
To zdecydujcie się czy chcecie być alfami, jeść loda pierwsi z głową żony między nogami i mieć wysoko stawianą poprzeczkę czy cipeuszami którzy obliżą patyczek po tłustej córce i jeszcze po waszym tłustym labradorze, a tłusta żona świnia jeszcze powie że bombelkowi żałujecie.


@daddyissues_: fałszywa alternatywa.

No ale mimo tego, że autor jest dzbanem, twój komentarz niesie pewną wartość edukacyjną. Otóż mężczyzni nie mogą sobie na słabość pozwalać, bo wtedy zostaną
@LipaStraszna: faktycznie... Family Guy, The simpsons, niesamowity świat Gumballa, Rick and Morty, BoJack Horsman (depresja, alkoholizm i brak samodyscypliny) może i bez rodziny, ale to dlatego, że jest niezdolny do rodzinnego życia - wątek z córką - wtf?!, Blizniaki Crump - z tego co pamietam to stary nie ogarniał za wiele, inspektor Gadżet też nie był za mądry... Sporo w kreskówkach tych nieporadnych życiowo mężczyzn
@: Nom, jak się bliżej przyjrzeć, to chyba ciężko o serial animowany gdzie ojciec lub ogólnie niesingiel był ogarnięty.

Co do bliźniaków cramp to w tym serialu nie ma żadnej postaci która cały czas byłaby pozytywna, wszystkie są na swój sposób toksyczne, najmniej toksyczną postacią jest tylko brudny joe, właściciel złomowiska ponieważ jest to jedyna postać która umyślnie nie zrobiła niczego złego podczas jakiegokolwiek odcinka.