Wpis z mikrobloga

Zauważyłem, że w wielu bajkach dorosły mężczyzna (lub jego odpowiednik w danej postaci) to zwykła ciapa i niedorajda. Taka chociażby świnia pepa. Ojciec to taki gostek, z którego się śmieją (np. hasło aby wejść do namiotu to „duży brzuch taty świnki” i hahaha jakie to #!$%@? śmieszne, szkoda że zapominacie, że sami też jesteście spasionymi knurami). Nie ma odcinka, żeby nie strzelił jakiegoś fackupa, ale reszta jest #!$%@? idealna. Albo odcinek jak temu najmłodszemu upadł lód na ziemię, co zrobiła maciora pepa? Mówi do młodego, masz weź lód ojca, na pewno się nie obrazi, a sama dalej #!$%@? swojego. No #!$%@? pewnie, wyruchajmy ojca, przecież jest taką #!$%@?ą, że jak nie dostanie loda to w sumie #!$%@? zrobi.

#gownowpis #ciekawostki trochę #logikaniebieskichpaskow i #logikarozowychpaskow
  • 98
@LipaStraszna: w scooby doo ten blondas jest najodważniejszy i ma za rolę chronić daphne i innych, w królu lwie lwice są tylko dla ozdoby, pobocznym wątkiem.

Powód dla ktorego to zawsze facet jest nieudacznikiem jest chyba inny. Generalnie nie ma raczej kobiecych fajtłap bo to nie jest śmieszne - kobiety rzadko są postaciami komicznymi (w filmach, kabaretach, a wiec i w kreskówkach) bo to nie śmieszy publiczności.
@LipaStraszna Ale to nie jest prawda, że tak się obrażasz? Mnóstwo polskich facetów z poprzednich pokoleń to mężowie swoich żon. W poniedziałek prała matka, a we wtorek żona. Niańczyło się ich od dzieciństwa do starości. Dla mnie tej ojciec z Peppy jest właśnie takim człowiekiem. Sam wszystko mógłby zrobić, ale nie musi się o nic starać, bo wie że żonka zrobi za niego, albo pokieruje nim.
@callmejimmy4: ja się o nic nie obrażam, w normalnym świecie każdemu zdarzają się wpadki dlatego trochę drażni mnie, że ulubiona bajka dzieciaków pokazuje tylko ojca jako #!$%@?ę życiową. Na pewno takie obrazki też się zdarzają, ale nie słyszałem jeszcze o związku, gdzie mężczyzna co by nie robił to by zawinił, a bez kobiety to by w ogóle zapomniał jak się je. W śwince pepie to chyba jest najbardziej widoczne ze wszystkich
@LipaStraszna
@lubielizacosy
@Hand_Solo Mężczyźni i wasze podwójne standardy. Najpierw jojczycie na wykopie, że mężczyźni popełniają samobójstwa przez zbyt wysokie oczekiwania stawiane przez społeczeństwo, bo bajki pokazują chada, bo macie być zawsze silni, ciężko pracować, utrzymać rodzinę i być zdyscyplinowani (już pomijając to, że pewnie 2 z was 3 siedzi przed kompem i je czipsy nie mając na utrzymaniu nikogo)... Po czym jojczycie że w bajkach robi się z was słabe #!$%@?, które
jeszcze jedna kwestia. Ten mały gnojek Norman co odcinek prawie puszcza miasto z dymem. Czy kiedykolwiek spotyka go kara? Nie.


@Hand_Solo: nie wiem co im do głowy w tych bajkach przyszło tym twórcą ale jest to szkodliwe społecznie. Bądź debilem, co odcinek odjeb jakaś maniane i zero kary. To sam w Bob Budowniczy. Jak ja nim bym został w pierwszym odcinku wysyłam koparkę na wysypisko żeby ją na żyletki przerobili, za