Wpis z mikrobloga

Pod jednym z wydziałów Uniwersytetu Śląskiego - jeden z rowerzystów regularnie spuszcza powietrze z kół osobom, które parkują na przejściu dla pieszych. Na grupie studentów ciągle wrze, niektórzy nawet planują czajkę na niego.
Podobno tylko spuszcza powietrze z kół (nie przebija opon).

Nie popieram samosądów, ale przyznam - dosyć kreatywna nauczka.

Co o tym sądzicie? ( ͡º ͜ʖ͡º)


#polska #studbaza #samochody
Pobierz
źródło: comment_aQwFgeG3PeP1hROzLzn0tomjhoqIl59D.jpg
  • 203
@reddin:

Tak a co powiesz na to, że w ustawie o ruchu drogowym nie ma obowiązku jazdy po CPR a w rozporządzeniu już jest?


Którym rozporządzeniu?

A jak piktogram P-23 zostanie zasypany śniegiem to mamy chodnik czy CPR, DDR?


Logika, głupcze. Te znaki mają się uzupełniać:
Jeżeli widzisz znak pionowy LUB poziomy to ma znaczy, że tamtędy ma jechać rowerzysta.

Twoja interpretacja sprawia, że nie ma sensu malować znaków poziomych. To
Którym rozporządzeniu?


ROZPORZĄDZENIE MINISTRÓW INFRASTRUKTURY ORAZ SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI

z dnia 31 lipca 2002 r.

w sprawie znaków i sygnałów drogowych.

§ 40 1.

Logika, głupcze.


Kończą się argumenty, więc obrażasz. Typowy wykopowy cham.

Te znaki mają się uzupełniać:

Jeżeli widzisz znak pionowy LUB poziomy to ma znaczy, że tamtędy ma jechać rowerzysta.

Twoja interpretacja sprawia, że nie ma sensu malować znaków poziomych. To jest chore i z tym należy walczyć
@reddin:

w sprawie znaków i sygnałów drogowych.


Widzisz strzałkę na obrazku?

A teraz pokaż mi zapis z tego właśnie rozporządzenia mówiący o tym, że musi być znak pionowy.

Kończą się argumenty, więc obrażasz. Typowy wykopowy cham.


To parafraza słynnego "Gospodarka, głupcze". Nie miałem na celu obrażanie ciebie tylko chodzi mi o zwrócenie uwagi na logikę, zwłaszcza na słowo LUB.

P-23 oznacza CPR czy DDR?


Co oznacza P-23 już ci pisałem
Pobierz
źródło: comment_VPNj4msJy7ByfeiO5Xrucul4Uz6Tocu7.jpg
@reddin:

w sprawie znaków i sygnałów drogowych.


Widzisz strzałkę na obrazku?

A teraz pokaż mi zapis z tego właśnie rozporządzenia mówiący o tym, że musi być znak pionowy.

Kończą się argumenty, więc obrażasz. Typowy wykopowy cham.


To parafraza słynnego "Gospodarka, głupcze". Nie miałem na celu obrażanie ciebie tylko chodzi mi o zwrócenie uwagi na logikę, zwłaszcza na słowo LUB.

P-23 oznacza CPR czy DDR?


Co oznacza P-23 już ci pisałem
@slozubn co trzeba mieć w głowie i ile nieszczęścia w sobie nosić żeby tak #!$%@? xd wystarczy tel na straż miejska, a nie szukać ujścia swojej żółci. NIgdy nie pojme przyjebow :p trochę mi żal takich LUDZI, tacy też wieszaja linki w lesie bo jezdzo i niszczo albo rzucają kiełbasę z trutka na osiedle bo psy halasujo i srajo czy donoszą na sąsiadów z byle #!$%@?. Smutne życie maja takie robaki =p