Wpis z mikrobloga

Pod jednym z wydziałów Uniwersytetu Śląskiego - jeden z rowerzystów regularnie spuszcza powietrze z kół osobom, które parkują na przejściu dla pieszych. Na grupie studentów ciągle wrze, niektórzy nawet planują czajkę na niego.
Podobno tylko spuszcza powietrze z kół (nie przebija opon).

Nie popieram samosądów, ale przyznam - dosyć kreatywna nauczka.

Co o tym sądzicie? ( ͡º ͜ʖ͡º)


#polska #studbaza #samochody
Trusiak - Pod jednym z wydziałów Uniwersytetu Śląskiego - jeden z rowerzystów regular...

źródło: comment_aQwFgeG3PeP1hROzLzn0tomjhoqIl59D.jpg

Pobierz
  • 203
  • Odpowiedz
@reddin zgodnie z Twoja gigapolicyjną logiką on w tym momencie jest wiekszym przestępca bo ja pakując w ten sposób jak na zdjęciu popełniłem wykroczenie a Ty spuszczajac mi powietrze nie dość ze narazies mnie na koszt to życzysz mi śmierci. Myslisz ze kierowca za kazdym razem wchodzi w okol auta i bada czy ktos mu przypadkiem powietrza nie spuścił? Potem pojedziesz takim autem w trasie w najlepszym przypadku przetniesz opone felga
  • Odpowiedz
@reddin: jakby mnie coś takiego zrobił to by wyłapał w cymbał - jego samochód? Nie, więc wara! Od wymierzania sprawiedliwości są sądy, od interwencji policja, a nie kretyn na dwóch kółkach.
  • Odpowiedz
  • 0
@czarnapietruszka przykro mi, ale w wielu przypadkach lepiej, żeby rowerzysta jechał chodnikiem, nawet jak nie ma na nim sciezki. Wąska droga, obok chodnik elegancki, a jedzie taki pan skladakiem i wszystkie auta się za nim wleczą, bo przez wąską drogę nie można go wyminąć. Elegancko, faktycznie, dobrze, że nie jedzie chodnikiem xD
  • Odpowiedz
@Trusiak: jak dla mnie rowerzysta daje nauczkę ale też nie niszczy mienia, spuszcza powietrze a właściciel tego auta co jest debilnie zaparkowane i wręcz niebezpieczne nie dostaje mandatu za to czy też rachunku za odholowanie auta, za to zapłaci za pompowanie kół albo sam się namacha. Dobra nauczka wg mnie za takie parkowanie.
  • Odpowiedz
jakby mnie coś takiego zrobił to by wyłapał w cymbał - jego samochód? Nie, więc wara! Od wymierzania sprawiedliwości są sądy, od interwencji policja, a nie kretyn na dwóch kółkach.


@ZeromNesse: Gufno byś zrobił ( ͡º ͜ʖ͡º) co więcej nie masz prawa, tak samo jak oni nie mają prawa tam, parkować i zajmować chodnika i CPR dla siebie, bo to chyba nie ich chodnik i
  • Odpowiedz
@Trusiak: Możesz jakieś screeny z tej grupy na FB pokazać? Jeżdżę tam bardzo często na rowerze i ta sytuacja doprowadza mnie do szału. Chętnie bym im tam napisał, że kupię na Allegro naklejki i zacznę tam kleić na szybach.
  • Odpowiedz
@reddin: skoro on wymierza sprawiedliwość to bym się mu odwdzięczył plombą kontrolną. Nawet jeśli popełniam wykroczenie to nie oznacza, że ktokolwiek poza policją/strażą miejską/sądem może wymierzać mi "sprawiedliwość". W sytuacji gdy ktoś niszczy moje mienie mam obowiązek zareagować - niech mnie taki śmieć tedy pozywa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oberwałby taki ze dwa razy to by więcej tak nie robił, nauczył by się cudzej własności nie
  • Odpowiedz