Wpis z mikrobloga

Pod jednym z wydziałów Uniwersytetu Śląskiego - jeden z rowerzystów regularnie spuszcza powietrze z kół osobom, które parkują na przejściu dla pieszych. Na grupie studentów ciągle wrze, niektórzy nawet planują czajkę na niego.
Podobno tylko spuszcza powietrze z kół (nie przebija opon).

Nie popieram samosądów, ale przyznam - dosyć kreatywna nauczka.

Co o tym sądzicie? ( ͡º ͜ʖ͡º)


#polska #studbaza #samochody
Pobierz Trusiak - Pod jednym z wydziałów Uniwersytetu Śląskiego - jeden z rowerzystów regular...
źródło: comment_aQwFgeG3PeP1hROzLzn0tomjhoqIl59D.jpg
  • 203
@reddin spodziewasz się, że ktoś będzie prowadził statystiki ile osób np. jeździ po chodniku rowerem?
Przejeżdzanie na czerwonym świetle lub "zamiana" się w pieszego i wjazd na zebre, jazda ulicą gdy obok jest ścieżka. To wszystko jest nagminne i doświadczysz tego podczas każdego przejazdu po dużym mieście.
spodziewasz się, że ktoś będzie prowadził statystiki ile osób np. jeździ po chodniku rowerem?

Przejeżdzanie na czerwonym świetle lub "zamiana" się w pieszego i wjazd na zebre, jazda ulicą gdy obok jest ścieżka. To wszystko jest nagminne i doświadczysz tego podczas każdego przejazdu po dużym mieście.


@czarnapietruszka: Czyli twoje statystyki pochodzą z tak zwanego źródła "dane z dupy"
A moje z Policyjnych statystyk...
Pobierz reddin - > spodziewasz się, że ktoś będzie prowadził statystiki ile osób np. jeździ p...
źródło: comment_6L0aCtxSMMoI5rjsFjJhxuxItp7TQ1vC.jpg
@reddin po pierwsze nie rozmawialiśmy o sprawcach wypadków ale o łamaniu przepisów kodeksu drogowego ogółem. Kierowcy na zdjęciu też nie spowodowali wypadku nie wiem czy zauważyłeś...

Po drugie napisałem, że to biorąc pod uwagę liczebność jednych i drugich, rowerzyści wypadają znacznie gorzej. Jaki jest dzienny ruch samochodów a jaki rowerzystów...
Chodzi o to, że te parkowanie nie powoduje zagrożenia, jest co najwyżej uciążliwe.


Parkowanie na przejściu lub na CPR nie powoduje zagrożenia? Dobre sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Natomiast opuszczanie powietrza powoduje zagrożenie w ruchu drogowym.


@sweet_dream99: Czyli jak złapiesz kapcia to powodujesz zagrożenie w ruchu? xD

Z kierowcami debilami się nie dyskutuje, nie docierają mandaty, trzeba radykalnie, tu jest idealnie, bo bezszkodowa nauczka.