Wpis z mikrobloga

Jeśli masz 18-19 lat, to #!$%@? chipsów i granie w głupie gierki jest nawet jeszcze spoko. Ale jak już tak będziesz miał 23, 24, 25 i wpadniesz w krąg gównorobota, brak znajomych, brak kontaktów z płcią przeciwną, niewychodzenie z domu, dołóż jeszcze sobie czasami coś z grona #!$%@? wygląd, toksyczna rodzina czy innej rzeczy i masz naprawdę zabójczy koktajl, który jest całkowicie ponad siły. Dopiero gdy tego doświadczam rozumiem dlaczego współczynnik samobójstw mężczyzn w stosunku do liczby samobójstw kobiet wynosi 8:1.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #feels #depresja #gorzkiezale #zalesie #samoboj #gownowpis
  • 55
@Thachi: to jest #!$%@? niezdrowe. Ograniczenie - spoko. Kompletny no fap to idiotyzm. Chcesz miec wiecej energii? Wal raz na tydzien-poltorej a nie 2 razy dziennie.
@hauser15: mam 24 lata lubię siedzieć w domu, mam gówno pracę jestem gruby nie mam znajomych i jestem szczęśliwy. Wszystko zależy od tego co lubisz robić w życiu i czego od niego oczekujesz. Naucz się jednej rzeczy ludzie gonią za szczęściem a prawda jest taka że szczęście to możliwość życia bez choroby głodu i wojny. Nie jesteś wyjątkowy nie zmienisz historii twoje życie nic nie znaczy pogódź się z tym i
Już miałam polubić, ale

Dopiero gdy tego doświadczam rozumiem dlaczego współczynnik samobójstw mężczyzn w stosunku do liczby samobójstw kobiet wynosi 8:1.

Nie, jednak nie.