Wpis z mikrobloga

Jeśli masz 18-19 lat, to #!$%@? chipsów i granie w głupie gierki jest nawet jeszcze spoko. Ale jak już tak będziesz miał 23, 24, 25 i wpadniesz w krąg gównorobota, brak znajomych, brak kontaktów z płcią przeciwną, niewychodzenie z domu, dołóż jeszcze sobie czasami coś z grona #!$%@? wygląd, toksyczna rodzina czy innej rzeczy i masz naprawdę zabójczy koktajl, który jest całkowicie ponad siły. Dopiero gdy tego doświadczam rozumiem dlaczego współczynnik samobójstw mężczyzn w stosunku do liczby samobójstw kobiet wynosi 8:1.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #feels #depresja #gorzkiezale #zalesie #samoboj #gownowpis
  • 55
  • Odpowiedz
@Azulana: Widzisz tylko, żeby móc sobie pograć musisz iść do roboty, aby zarobić na prąd, sprzęt, gry, internet, żarcie, które pozwoli Ci dalej grać itp itd. I robi się z tego cała sieć obowiązków, problemów i zmartwień.
  • Odpowiedz
@Poliorketes: wiem, najbardziej boli mnie to, że w pracy spędzamy większość dnia, a po powrocie do domu nie mamy siły na nic. I tak przez całe życie tyramy tak naprawdę tylko po to, by przez kilkanaście dni w roku móc nacieszyć się krótkim urlopem. #!$%@? to życie, kto w ogóle wymyślił coś takiego.
  • Odpowiedz
@Thachi bardzo chciałby pewnie zaprzestać tego procederu, pewnie usłyszał, że konia walą chłopcy, a Tu nie ma się czego wstydzić. Ja skończę w tym roku 32 lata i zwalę jak muszę i po temacie
  • Odpowiedz