Wpis z mikrobloga

@silentpl ciekaw jestem jak to u Was funkcjonuje. Zawsze mi się wydawalo, że wspólna praca to trochę nuda. Nie mam na myśli nic złego, tylko, że ja z moją np to kiedy widzimy się każdy po swojej robocie to mamy sobie mnóstwo do opowiedzenia. Nie tylko o pracy, ale tak ogólnie ot.
A Wy to wspólna praca, dom, siłownia..
@silentpl: Gratulacje :)
- Jak się poznaliście?
- Kłócicie się czasami lub dochodzi do jakieś spieć?
- Potraficie zawsze dojsc do porozumienia?
- Bywały miedzy wami trudne okresy?
- Co Ty w niej widzisz specjalnego że wybrałeś akurat Tą kobietę, a co ona w Tobie widziała? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Jakbyś miał dać wskazówke młodym gówniakom jak dotrwać wspólnie tyle lat, to co by to było?
wyglądacie troche jak rodzeństwo XD ale czytałem kiedyś o badaniach że ludzie, którzy ze sobą żyją mogą się bardzo upodabniać ze względu na praktycznie takie same oddziaływania warunków środowiskowych.


@Bomfastic: @silentpl: właśnie miałem pisać, że jakby zrobić faceswap to nawet nie byłoby większej różnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
powodzenia
@silentpl: To jest mozliwe tyle lat być razem i być ze sobą szczęśliwymi ludźmi? Nie nudzicie się sobą? Przecież macie wspólną pracę, zainteresowania, razem śpicie, jecie. Macie ze sobą o czym gadać? Znam wiele par co prowadzą razem biznes, są ze sobą 24/7 i mają siebie już dość :/ Z wami tak nie jest?
PS nie pytam po złośliwości, tylko bardziej z ciekawości, zwykle z tego co niestety widzę ludzie się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Paladyn4321: super koment i wygląda na to iż ustosunkujemy się również do niego w próbnym podcaście.

W wielkim skrócie, na tyle zmieniamy nasze życia, że nie jest nudno. Do tego aktywnie wyznaczamy sobie głębsze cele do których dążymy. Komunikacja jest też bardzo ważna (szczerość) i trzeba podlewać ten kwiatek którym związek. Brzmi normicko, ale działa.
Po krótkiej pogawędce pomyśleliśmy o podkaście w temacie związków, dbania o nie, rozwijania i jak się nie pozabijać.


@silentpl: Super pomysł. Mimo, że nie mam z tym problemów to z przyjemnością bym posłuchała innego punktu widzenia. A i inne spojrzenie z perspektywy "słusznego" już wieku ( ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) też by było ciekawe. Jedyne o co bym poprosiła to o jakąś przystępną jakość audio. Pozostaje