Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@IntruderXXL: badam się 3-4x do roku w tym raz dosyć dogłębnie i na razie nic mi nie jest. Trzeba umieć używać środków, test solo szkodliwy nie jest, a pozostałe środki stosuje się z głową, krótko do tego dochodzi bogata suplementacja prozdrowotna. Natomiast tutaj aż się prosi o zespół metaboliczny i wszystkie jego powikłania.
Przecież nawet strongmani aż tak dużej tuszy nie trzymają, moim zdaniem to nie jest kwestia, większa masa =
Czemu jesteś taki ulany? Zawsze taki byłeś, nawet zanim zacząłeś rosnąć w mięśniach?


@the_white_crystal: Poniżej moja fotka sprzed ~3lat, gdy zaczynałem sensownie trenować, robić siady i ciągi. Przez ten okres nabrałem 30kg masy, i zwiększyłem obwód łapy o ponad 10cm. Co ciekawe nie zwiększając jakoś znacząco BF-a.
IntruderXXL - > Czemu jesteś taki ulany? Zawsze taki byłeś, nawet zanim zacząłeś rosn...

źródło: comment_sFY49UeuYKUuhSFGD1KsYd5XoaIkjyyD.jpg

Pobierz
Przecież nawet strongmani aż tak dużej tuszy nie trzymają,


@Skogyr: Więc po co przygotowując się do zawodów strongmani dobijają a nawet przekraczają wagowo 200kg?

moim zdaniem to nie jest kwestia, większa masa = większa siła tylko mam tyle smalcu bo nie chcę mi się redukować gdyż lubię #!$%@?ć


Widzisz, bo nie masz pojęcia o treningu naturala, budowania siły i masy mięśniowej jako natural. Taki z Ciebie znaFca.
@IntruderXXL: tak, budowanie masy ma się opierać na ekstremalnym zalewaniu, geniusz, zrobisz 20kg mięso i 40kg smalcu, a później żeby to odsłonić, jako natural spalisz na redukcji większość mięsa, wprost genialne.
Akurat ja nie ćwiczę typowo kulturystyczne, zawsze #!$%@?łem podstawy, w ciagach i siadach robiłem i robię i 1-6 i 15-30. Nigdy akcesoriów czy maszyn nie traktowałem jako narzędzia do budowy, więc coś tam wiem. Poza tym na koksie machanie na