Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@IntruderXXL: w sumie fajnie ze jestes duzy, masz pewnie poczucie bezpieczenstwa, ze nikt Cie nie zaczepi, ale niestety nie wygląda to estetycznie, ale chyba kiedys mowiles ze nawet ci na tym nie zalezy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#!$%@? dalej, jestem ciekaw jak będziesz wyglądał za rok, mam nadzieję, że zostaniesz jako natural do końca.


@DPressed: Do końca? Raczej nie, powiem szczerze wyniki na poziomie topu Polski mam zamiar zrobić naturalnie, potem jak będę chciał więcej, wyniki na wyższy poziom, pomyślę o koksie.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Nie zrozum mnie źle. Co do wyglądu sylwetki się nie wypowiadam, bo ważne, że Ty się dobrze czujesz sobą, i bardzo szanuje to jaki ogrom pracy włożyłeś by podnosić takie ciężary, i to jak na tagu mirkokoksów innym pomagasz, ale w naturalność po prostu nie wierzę
  • Odpowiedz
Nie zrozum mnie źle. Co do wyglądu sylwetki się nie wypowiadam, bo ważne, że Ty się dobrze czujesz sobą, i bardzo szanuje to jaki ogrom pracy włożyłeś by podnosić takie ciężary, i to jak na tagu mirkokoksów innym pomagasz, ale w naturalność po prostu nie wierzę


@azokk: Dzięki i w pełni rozumiem, paradoksalnie dopiero wejście na koks będzie najlepszym dowodem o mojej obecnej naturalności heh. Może kiedyś.
  • Odpowiedz