Wpis z mikrobloga

teraz wszystkie wredne i złośliwe pindzie piszą, że są "ironicze i sarkastyczne", żeby tak naprawdę pluć jadem i mieszać z błotem innych ()

Prawdziwa ironia i sarkazm nie opiera się na ubliżaniu ludziom, tylko błyskotliwym punktowaniu wad, niekoniecznie cudzych, a jakiegoś zjawiska, sytuacji, prawd ogólnych.

Tępe dzidy wabić prądem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
teraz wszystkie wredne i złośliwe pindzie piszą, że są "ironicze i sarkastyczne


@LifeSucks: to jest jakaś forma skrzywienia psychiki nadająca się na terapię - mówię całkowicie serio (bez sarkazmu).( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie jestem specjalistą, ale wydaje mi się, że jest to jakiś mechanizm obronny, forma odreagowania. Przebywanie z takimi osobami jest po prostu toksyczne.
@poziomek90: pamietam jak miałem naście lat, internet się popularyzował ale dalej była neostrada i powstawały pierwsze serwisy społecznościowe/randkowe, praktycznie codziennie miałem kilka spotkań z różnymi laskami, zazwyczaj bardzo ładne, nie zawsze mądre, z niektórymi nie było nawet o czym porozmawiać.
Dlaczego to wspominam, bo żeby nie chcieć się umówić w tamtym czasie to musiała być już jakaś na maksa tępa dzida po drugiej stronie, błędy na profilu i chwalenie się zawodówka,