Wpis z mikrobloga

@slash83: sprawdz moze inna liste? jak masz hls to moze ts. ew. ta bez archiwum.

btw. jakie tam masz spoznienie wzgledem livescore? bo ja sie #!$%@? dopiero ogarnalem ze mialem liste hls od strims.world i dopiero teraz jak zmienilem na ts to jest spoznienie 10s tylko i kanaly sie szybciej przelaczaja ;x
  • Odpowiedz
@slash83 u mnie też sport premium 1 zaczął ciąć jak #!$%@?, tak jak pierwsza połowę dało radę oglądać tak jak się studio zaczęło to nie da się oglądać
  • Odpowiedz
@johnmorra: ja akurat na MiBoxie, speed test 100/10 pokazuje, pingi krótkie. No trudno, LE nie obejrzane ale za to symulator F1 i Azerbejdżan na rekordzie przejechany ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Willy666: To widocznie ja jak i setki innych użytkowników ma felerny egzemplarz - poczytaj sobie trochę o tym. U mnie WiFi działało jak router był pół metra od MiBoxa. Kupiłem nowy TV, powiesiłem go na innej ścianie, tam dałem MiBox (jakieś 4 metry odległości od routera) - na MiBoxie już miałem jedną kreskę zasięgu mniej, oczywiście TV już nie dało się oglądać. Router jak najbardziej sprawny, wychodząc na zewnątrz i kilka
  • Odpowiedz
@kodiwpigulce_pl: u siebie zauważałem problemy ze stabilnością na 2,4 GHz. Po przejściu na 5 GHz problemy znikły. To było jeszcze na wcześniejszych kompilacjach Oreo. Jak jest z najnowszymi nie sprawdzałem, w dzisiejszych czasach używanie częstotliwości 2,4 GHz to proszenie się o kłopoty.
  • Odpowiedz
ja jak i setki innych użytkowników ma felerny egzemplarz


@slash83: to bardzo możliwe. Są, oidp, różne wersje (w zasadzie to podwersje) różniące się nieznacznie specyfikacją. Z jednymi są/były problemy, z innymi nie.
  • Odpowiedz
w dzisiejszych czasach używanie częstotliwości 2,4 GHz to proszenie się o kłopoty


@Willy666: To zależy, obie częstotliwości mają swoje plusy i minusy. W mieszkaniach gdzie masz grube ściany zdecydowanie lepszym wyjściem będzie 2,4 GHz. U mnie np. włączenie 5 GHz powoduje, że poza murami domu zasięgu praktycznie nie mam, na 2,4 GHz 3/5 kresek na tarasie. W blokowiskach i tam gdzie tych sieci jest dużo to oczywiście 5 GHz się lepiej
  • Odpowiedz