Wpis z mikrobloga

Co mirki sądzicie o systemie łóżka chowanego w szafie? Ale takim gdzie jest normalny materac, nie jak w PRL xD
Zamontowałem takie w sypialni, i z 12m miejsca które normalnie byłoby zablokowane prawie w całości łóżkiem, mam 10 metrowy pokój w dzień, i sypialnie kiedy chce spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A że w zabudowie, to od razu przy każdej stronie jest gniazdko z dwoma portami USB
Kolor oczywiście taki jak #kuchnia
#mieszkanie #sypialnia
Rabusek - Co mirki sądzicie o systemie łóżka chowanego w szafie? Ale takim gdzie jest...

źródło: comment_XciaFqzOyaTOlpSzGZDfe4Fj2y0Es6xW.jpg

Pobierz
  • 167
PPS: Planujesz zrobić jakieś podsumowanie z materiałami którymi się wspierałeś podczas remontu?


@BoTakChce: jasne, jak skończe to powrzucam jakis zbiorczy post. Większość robiły nam firmy zewnętrzne, bazowalismy na ich rozwiązaniach, bo mamy wystarczająco zajęć żeby nie mieć czasu samemu cokolwiek przy mieszkaniu robić. Ale całość zaprojektowana przez mojego różowego tho :) tyle tylko że projektanci przelewali wszystkie jej pomysły i szkice na projekt CADowy - aż myśle czy jej nie zasugerować
@Rabusek: jeżeli to mieszkanie to kawalerka, to OK. Jeżeli nie, to po co ci tam taka pusta podłoga? Będziesz za każdym razem przesuwał tam jakieś meble, żeby to dziwnie nie wyglądało i spełniało jakieś funkcje to miejsce czy po prostu za jakiś czas olejesz składanie tego zestawu i będzie składane łóżko, ale wiecznie rozłożone? ;-)
Jeżeli nie, to po co ci tam taka pusta podłoga?


@ArchDelux:
- miejsce do szycia dla różowego
- miejsce na planszówki na podłodze
- miejsce na granie na VR
- wpisz cokolwiek innego co wymaga dużej pustej przestrzeni :) Dla nas właśnie te pierwsze 3 punkty były ważne.
@Rabusek bardzo mi się to podoba! Mamy mieszkanie z dwiema sypialniami, ale gdyby się trafiło drugie dziecko i mielibyśmy zwolnić swoją, to mega rozwiązanie na przeniesienie łóżka do salonu! Boskie po prostu:)
@Rabusek: Też mam takie łóżko w salonie. Niedługo mogę zrobić zdjęcie, moim zdaniem wygląda mega. Jedynie widzę, że u ciebie jakiś fajniejszy system i nóżki same wychodzą. U nas są metalowe i trzeba je ręcznie wyciągnąć, przekręcić o 90 stopni i wtedy postawić łóżko.