Wpis z mikrobloga

Co mirki sądzicie o systemie łóżka chowanego w szafie? Ale takim gdzie jest normalny materac, nie jak w PRL xD
Zamontowałem takie w sypialni, i z 12m miejsca które normalnie byłoby zablokowane prawie w całości łóżkiem, mam 10 metrowy pokój w dzień, i sypialnie kiedy chce spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A że w zabudowie, to od razu przy każdej stronie jest gniazdko z dwoma portami USB
Kolor oczywiście taki jak #kuchnia
#mieszkanie #sypialnia
Rabusek - Co mirki sądzicie o systemie łóżka chowanego w szafie? Ale takim gdzie jest...

źródło: comment_XciaFqzOyaTOlpSzGZDfe4Fj2y0Es6xW.jpg

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
@Rabusek: https://thelyonfirm.com/practice-areas/furniture-defects/

"A Murphy bed, or a Wall bed, is a bed that is hinged on one side to a wall, allowing it to be folded up against the wall to save space. These types of beds had been around for a long time, and have developed a reputation for potential accident and injury. (...) . In a high-profile story involving furniture defects, a 33-year-old Staten Island man was killed when
  • Odpowiedz
  • 0
@Rabusek To jest dobre tylko jak sypialnia jest jednocześnie innym pokojem wymagającym miejsca. Np. pokój dzienny albo siłownia. Inaczej za dużo zamieszania ze składanie łóżka itp. jak dla mnie.
  • Odpowiedz
@pianinka:

In another case, a woman died after a Murphy bed she was sleeping in suddenly collapsed and locked shut, resulting in a wrongful death lawsuit against the bed’s manufacturer. The frame of the fold-up bed suddenly pulled away from the wall and struck her in the head and upper torso, according to the claim.


te które mam nie mogą się "same zamknąć". Widze że jedyne niebezpieczenstwo jest przy montażu, więc
  • Odpowiedz