Wpis z mikrobloga

Dzisiaj OGIEŃ, a właściwie to bitewny szał :D Zbyt wiele energii się zgromadziło i trzeba było to rozładować.

Ostatnie ~2 tygodnie miałem luźniejszych treningów, bo motywacji nie było do ćwiczenia na obecnym "starym" sprzęcie, bo duże zmiany się szykują, nowy rack+monolift+texas squat bar , czyli siady będą teraz ZUPEŁNIE inną bajką :) + zająłem się ogarnianiem kilku innych spraw.

Ale już od kilku dni czułem że muszę pocisnąć, bo energii za dużo i trzeba to rozładować. A jak najlepiej to zrobić, pocisnąć ostro 1 REP MAX :D

Deadlift block pull 10cm 1rm- 5 tygodni temu poszło 300kg, dzisiaj łatwe 305kg i poprawione łatwym 315kg

I teraz ciekawe 5tygodni temu zrobiłem 300kg z bloków i nastepnie pociągnąłem 300kg z ziemii... Teraz zrobiłem 315kg z bloków, czy pociągnę 315kg z ziemii? Zobaczymy za jakiś czas :D

Następne ćwiczenie... Tutaj nie zachęcam tego robić, inaczej powiem, trzeba mieć doświadczenie.

Rounded back Wide grip rack (15cm) deadlift + chains - Czyli wzmacniamy garba, żeby jeszcze lepiej w ciągu tym garbem "pracować". Bo ciągnąc jak ja, z umyślnie zaokrąglonymi plecami, one muszą być naprawdę mocne. W tym ćwiczeniu głównie krzywi się upper/mid back, lower back w minimalnym stopniu, brzuch pracuje ogromnie mocno. Łańcuchy na karku wymuszają dodatkową pracę pleców.. 5x6 180kg + 27kg łańcuchy.

Poniżej nagranie z obydwu ćwiczeń.

#pokazforme #strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Dzisiaj OGIEŃ, a właściwie to bitewny szał :D Zbyt wiele energii się zg...
  • 12
@IntruderXXL: Progres techniczny, który wykonałeś od czasu filmiku gdzie dociągasz tragicznym wózkiem, godny docenienia, naprawdę. Swoją drogą zmodulowałeś tu swój głos? Bo ten śmiech radości jest trochę przerażający xD
Progres techniczny, który wykonałeś od czasu filmiku gdzie dociągasz tragicznym wózkiem, godny docenienia, naprawdę.


@brtk122: Dzięki, ale to jeszcze nic tak naprawdę, ciągle BARDZO kuleje mi lockout.. To wina słabego dupska, ale teraz jak zacznę trening na nowym sprzęcie, to obiecuję znaczącą poprawę :) Po prostu, będę w stanie teraz robić super szerokie siady do skrzyni + ciągi z mocnymi gumami i dodatkowo z deficytem. A to momentalnie przełoży się na