Wpis z mikrobloga

@kwasnydeszcz: a istnieje przymus dla kobiet, żeby goliły wszystko i wszędzie na zero? Nie, ale wtedy niektórych potencjalnych partnerów ten fakt odrzuci, a niektórych nie. Tak samo jak nie ma przymusu społecznego dla leczenia zębów i przeszczepiania sobie włosów na zakola, ale zakolaki z szarymi jedynkami wydają się chyba mniej atrakcyjni.
u facetow jest w tym problem jest ze jak zaloza obcas to jeszcze bardziej zaorani beda, tutaj nie ma wyboru.

Tak samo nikt nie powiedzial ze u kobiet ogolone nogi to wymog by byc uwazanym za atrakcynego


@adry1an: o to ciekawe, że kobieta nagle ma wybór według ciebie i ciekawe, że nikt nie powiedział, że to wymóg, bo jeszcze przed chwilą sam pisałeś, że

owolosiona kobieta nie bedzie atrakcyjna nawet jakbyscie
@kwasnydeszcz: sluchaj mirko daleko zajdziesz.
W sumie nigdzie nie zaszlas, po tobie widac ze jestes nikim. Dla mnie owlosiona kobieta nie jest atrakcyjna i nikt mnie do tego nie przekona. Chcecie sie czuc dobrze ze soba to sie nie golcie, ale nie oczekujcie ze wszyscy beda komplementami obrzucac "jakie piekne nogi omg". Moja byla tez chciala sie czuc soba przede mna, ze zaczela wiele rzeczy zatajac. W zwiazku z tym byciem
W sumie nigdzie nie zaszlas, po tobie widac ze jestes nikim


@adry1an: oh, dziękuję za wnikliwą analizę. argumenty ad personam, widać, że jesteś prawdziwym mistrzem prowadzenia dyskusji. no ale skoro tak to dostosuję się do twojego poziomu.

moge miec takie jak ona co wieczor


wow co wieczór możesz mieć loszkę, która zwiedza łóżka twoich wszystkich kolegów. masz się czym chwalić. gratuluję sukcesów życiowych. to jest to "zajście daleko i bycie kimś"?
@kwasnydeszcz: spokojnie nie mam z tym kompleksow, jak chcesz mozemy obydwoje tutaj wrzucic nasze mordki bez filrtow, makeup czy innego gowna, zobaczymy kto powinien miec powody do kompleksow ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jeszcze jedno mam nadzieje ze masz +/- 174 cm wzrostu ze tak przesmiewczo piszesz o 184, jesli nie to karakan troche, krotkie nozki i wgl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@