Wpis z mikrobloga

No właśnie jestem facetem, gole sobie nogi i ciągle słyszę że strony kobiet dociekliwe uwagi. Dosyć tych podwójnych standardów !!! Dość dyktatury kobiet!
  • Odpowiedz
@OnePageTo: Z kim albo z czym to jest walka? Każdy sobie może do woli golić albo nie golić. Spaliłam sobie raz latem mocno skórę na nogach i potem ich nie goliłam, bo chciałam, żeby się spokojnie goiło. W dupie miałam opinie innych, nikt nigdy dziwnie nie spojrzał. Normalnie golę nogi, bo takie mi się bardziej podobają. Wielkie wojowniczki o wolność, którą mają. xD
  • Odpowiedz
ale wiesz, że nie każda kobieta chce być seksowna? za to KAŻDA chce się czuć dobrze sama ze sobą. ciągła depilacja jest kosztowna i może wywoływać podrażnienia


@kwasnydeszcz: już niedługo stypa narodowa na refundowane kremy do depilacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz:
Masz racje. Ostatnio odczulem taka dyskryminacje na wlasnej skorze jak lezalem zarzygany pod klubem. Zadna dziewczyna nie chciala porozmawiac, nie wspomne nawet o pocalunkach.
Nie zgadzajmy sie na narzucone kanony piekna!
  • Odpowiedz
nie każda kobieta chce być seksowna


@kwasnydeszcz: Więc skoro w pełni świadomie odrzucają chęć zaliczania się do bycia "seksownymi", to po co ta akcja? No chyba że u niektórych ciężko z logicznym rozumowaniem i przerasta ich implikacja "nie robię czegoś, co może polepszyć (wg obecnych standardów) mój wygląd " => "nie będę uważana za atrakcyjną"

jest to dla nich zbyt uciążliwe i po prostu nie chcą, a ich partnerom to nie
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz:

dodatkowo często podnoszony argument o tym, że owłosienie jest niehigieniczne też nie ma żadnej racji bytu, bo nie jest prawdziwy. niehigieniczny jest jedynie brak higieny.


No faktycznie, hodowanie bakterii pod pachą w ciepłym i wilgotnym środowisku jest baaardzo higieniczne, nie wspominając o krwi i złuszczonej tkance macicy przyklejającej się do włosów łonowych.
  • Odpowiedz
No faktycznie, hodowanie bakterii pod pachą w ciepłym i wilgotnym środowisku jest baaardzo higieniczne, nie wspominając o krwi i złuszczonej tkance macicy przyklejającej się do włosów łonowych.


@mroczny-jogurt: no to współczuję ci bardzo, ale to twój wybór, jeśli decydujesz się nie myć XD
  • Odpowiedz
No faktycznie, hodowanie bakterii pod pachą w ciepłym i wilgotnym środowisku jest baaardzo higieniczne, nie wspominając o krwi i złuszczonej tkance macicy przyklejającej się do włosów łonowych.


@mroczny-jogurt: zdradzę ci sekret, że owłosienie jest naturalne, a golenie go jest nienaturalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz