Wpis z mikrobloga

Żadna feministka nie przekona mnie, że owłosiona noga kobiety jest seksowna.


@OnePageTo: ale wiesz, że nie każda kobieta chce być seksowna? za to KAŻDA chce się czuć dobrze sama ze sobą. ciągła depilacja jest kosztowna i może wywoływać podrażnienia. niektóre tego nie robią, bo jest to dla nich zbyt uciążliwe i po prostu nie chcą, a ich partnerom to nie przeszkadza (polecam profil na Instagramie - @cialopozytyw). dodatkowo często podnoszony
@kwasnydeszcz: slaba argumentacja, rownie dobrze mozna powiedziec, ze nie kazdy chce miec fryzure na chada, ktos moze czuc sie dobrze z kucem i nasmiewanie sie z tego powodu z kucow jest niesprawiedliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chodzenie do barbera rowniez nie jest tanie, zawsze tez ryzykuje sie zlapaniem jakichs chorób (wystarczy, ze zaklad nie zadba o czyszcenie brzytwy).

To, że kuc jest nieatrakcyjny to też tylko efekt
jest to dla nich zbyt uciążliwe i po prostu nie chcą, a ich partnerom to nie przeszkadza


@kwasnydeszcz: Skoro nie przeszkadza to jaki problem? Że istnieją jacykolwiek ludzie którym przeszkadza? Niech kobiety które nie chcą golić nóg będą z mężczyznami którym to nie przeszkadza, tak jak jest teraz, z tego co piszesz. Co mają na celu takie akcje? Bo jedyny możliwy efekt to wywołanie poczucia winy za posiadanie tak skalibrowanego zmysłu
ale wiesz, że nie każda kobieta chce być seksowna? za to KAŻDA chce się czuć dobrze sama ze sobą.


@kwasnydeszcz: o, to, to. Niestety, ale #przegryw zdołał uwierzyć, że kobiety istnieją dla mężczyzn ¯\(ツ)_/¯. Gdy jednak mówimy o związku, to tutaj podstawą jest wzajemne docieranie, chodzenie na ustępstwa i wypracowywanie wspólnego stanowiska. Jeśli jedna osoba w związku mówi: akceptuj mnie taką jaka jestem, bo inaczej będzie to znaczyło, że mnie