Wpis z mikrobloga

@kwasnydeszcz: jak ja uwielbiam logiczną „argumentację” doprawioną nutką iks de. Rozumiem, że ty możesz skorzystać z prysznica w każdej sytuacji włączając w to pracę, przejazd autobusem czy biwakowanie? Nawet dezodorant nie ma szans zadziałać w gąszczu, bo najzwyczajniej w świecie nie będzie miał kontaktu ze skóra.

@Konkol: zdradzę ci sekret, że szczepienie nie jest naturalne, za to umieranie na ospę owszem. Jesteś szczepiona?

Aha - podcieranie się po dwójce też
  • Odpowiedz
@mroczny-jogurt: jeśli miałabyś problemy z infekcjami intymnymi to pierwsze na co zwróci ci uwagę ginekolog to nadmierne usuwanie owłosienia i noszenie obcisłych spodni. Jeżdżę na rowerze i o wiele lepiej jest, gdy owłosienie nie jest całkowicie usunięte, wtedy jest zdecydowanie mniej podrażnień
  • Odpowiedz
  • 0
@kwasnydeszcz no ale niestety ta akcja ma złego odbiorcę bo ten wymuszany standard to nie jest wina facetów a kobiet. Wchodzi tutaj w grę tak zwany dylemat więźnia: faceci wolą ogolone nogi, kobiety tracą czas i pieniądze na golenie nóg. Jeśli wszystkie kobiety stwierdziłby że nóg nie golą to wszystkie by na tym zyskały będąc jednocześnie na równym poziomie atrakcyjności dla facetów. Niestety gdy jakaś kobieta się wyłamie to zyska przewagę nad
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ale wiesz, że nie każda kobieta chce być seksowna? za to KAŻDA chce się czuć dobrze sama ze sobą. ciągła depilacja jest kosztowna i może wywoływać podrażnienia. niektóre tego nie robią, bo jest to dla nich zbyt uciążliwe i po prostu nie chcą, a ich partnerom to nie przeszkadza (polecam profil na Instagramie - @cialopozytyw). dodatkowo często podnoszony argument o tym, że owłosienie jest niehigieniczne też nie ma żadnej racji bytu,
  • Odpowiedz
facet z zakolami jest w głębokim poważaniu, bo prawdziwy samiec musi mieć bujną czuprynę.


@TheSjz3: odrzucenie zakolaków przez kobiety to są tylko i wyłącznie urojenia wykopkoidalne. w prawdziwym świecie nikt nie zwraca na to uwagi. przejdź się ulicą i zobacz jak wyglądają przeciętni mężczyźni i przeciętne pary. wielu z nich łysieje i mimo to są w związkach i nie mogą narzekać na brak zainteresowania.
  • Odpowiedz
@mroczny-jogurt: ja nie mówię tylko o uszkodzeniach mechanicznych, ale o infekcjach również :/ Moja matka całe życie się nie goli tam, bo jest starej daty i jakoś ciągle nie leczy się z powodu infekcji bakteryjnych xDDD
  • Odpowiedz
@Konkol: zdradze ci sekret, zeby nie sa naturalnie biale. Nie mycie ich jest zupelnie naturalne, a mycie nie jest naturalne, wez to pod uwage jak spotkasz faceta z smierdzacym oddechem i zepsutymi zabkami.

Co do reszty, przesledzilem sobie aktywnosc pani @kwasnydeszcz i wiekszosc jej argumentow to kaleka. Tak samo tutaj. Nikt nie narzuca kobietom depilacji ciala, tak samo nikt nie narzuca facetom golenia brody, usuwania monobrwii i innych dupereli. Ale po
  • Odpowiedz
Tak samo pod wpływem społeczeństwa i prawa nie można nago chodzić w miejscu publicznym a w domu już tak....podwójne standardy


@Zgredzimierz: Właśnie, prawa. Za nieogolone nogi czy pachy nikt mandatu nie wystawi.
  • Odpowiedz
Owlosienie na kobiecie nie pasuje


@adry1an: tobie nie pasuje, a jest całkowicie normalne i naturalne, bo UWAGA wszyscy ludzie mają włosy na ciele. czym różnią się włosy na nogach u mężczyzny od włosów na nogach u kobiety? a no tak, jedne są akceptowalne, a drugie nieatrakcyjne

owolosiona kobieta nie bedzie atrakcyjna nawet jakbyscie sie zesrali.


i właśnie po to są takie akcje i m.in. ruch ciałopozytywności, których celem jest normalizacja tego,
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: teraz to mam top kek z ciebie, wystarczy cofnac sie do twojej aktywnosci z przed tygodnia ktora sam skomentowalem bo bylem niemile zaskoczony ze majac 184cm wzrostu jestem ledwie powyzej minimum przyzwoitosci pomimo ze jestem wyzszy od 80% ludzi ktorych spotykam. Pokazuje to jaka jestes hipokrytka.

To dla twojej wiadomosci, to ze istnieja wyzsi i nizsi ludzie jest calkowicie naturalne, powiedz mi czym sie rozni 10 centyl wzrostu u kobiety
adry1an - @kwasnydeszcz: teraz to mam top kek z ciebie, wystarczy cofnac sie do twoje...

źródło: comment_Wb2Wo3ibLfks7HJtPfRvHxlM5bkKtBrv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ale wiesz, że nie każda kobieta chce być seksowna? za to KAŻDA chce się czuć dobrze sama ze sobą.

@kwasnydeszcz: To spoko, tylko potem niech nie jęczy, że nie podoba się mężczyznom.

Albo wóz, albo przewóz.
  • Odpowiedz
To dla twojej wiadomosci, to ze istnieja wyzsi i nizsi ludzie jest calkowicie naturalne


@adry1an: no a czy ktokolwiek ci każe chodzić w butach na obcasie i uważa to wręcz za wymóg, żebyś został uznany za atrakcyjnego? istnieje taki przymus społeczny dla niskich mężczyzn? nie XD
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: no teraz to sie popisalas, akurat u facetow jest w tym problem jest ze jak zaloza obcas to jeszcze bardziej zaorani beda, tutaj nie ma wyboru. Nizsi faceci zawsze maja minus w porownaniu z wyzszymi, tak samo owlosione kobiety w porownaniu z wydepilowanymi. Tylko ze tutaj jedna strona ma wybor, druga ma tylko obcasy ktora wiaza sie z ryzykiem jeszcze wiekszego wysmiania i ponizenia lub polamanie i wydluzanie nog za
  • Odpowiedz