Wpis z mikrobloga

@rmweb @PanWitold jeśli już kombinować z programowaniem html, to przyznam że w trakcie stosunkowo krótkiej przygody z IIS przypadł mi do gustu razor view engine.
CShtml okazał się bardzo fajną sprawą

@Dibhala: Ale z tego, co wyczytałem, to język razor jest wykonywany po stronie serwera, a ja miałem na myśli, że custom elementy zachowują się jak każdy inny element HTML na stronie i renderują się w przeglądarce. W C# programowałem jedynie na studiach, ale ten razor nawet przypadł mi do gustu, dobrze się integruje z Entity Framework.
"HTML to język prog..."

@JustJoinIT: Nie #!$%@? mnie. Kiedyś w cv wpisałem "języki programowania, znaczników i inne" i tam był m.in. html, sql i coś tam jeszcze. Tak, jeden rekruter się przyczepił, że dałem do języków programowania coś co nie jest językiem programowania.
@JustJoinIT: Nie #!$%@? mnie. Kiedyś w cv wpisałem "języki programowania, znaczników i inne" i tam był m.in. html, sql i coś tam jeszcze. Tak, jeden rekruter się przyczepił, że dałem do języków programowania coś co nie jest językiem programowania.


@push3k-pro: i nic nie straciłeś, że się nie dostałeś bo jeżeli gość nie wie, że html jest językiem programowania to nie ma sensu z głupim pracować.