Wpis z mikrobloga

Ja też wczoraj zamówiłem iPhone'a 12 Pro na Allegro od @Deja_VU_000 i już nie mogę się doczekać marca ;-)

Co do szybki, @sstory999, @Julcia_99 to bym do niego już szybki nie ładował, bo ma o wiele wytrzymalszy ekran, szkoda go szybką zasłaniać - ale to moja taka opinia :) Co do etui, to przy takiej cenie za iPhone'a to szkoda zamawiać jakąś chińszczyznę, lepiej dołożyć do dobrego etui ;-) Różnica w
@escapers akurat chce zainwestować w szybkę żeby za 3 lata telefon był w dobrym stanie w sam raz na sprzedać za dobre cenę, akurat Baseus nie robi złych rzeczy w Polsce też są sprzedawane te produkty tylko w trochę wyższych cenach a takie pancerne etui albo w cenie 250 zł od Apple to odpada
@kondik007 już nad tym pracuje więc to wystartuje w tym miesiącu tym bardziej że z allegro się kontaktowali że mega zainteresowanie ostatnią mega okazją która była 09.11 , że fajnie wyszło i chcą zaprosić z nie jedną a kilkoma pozycjami na początku Grudnia będę wybierał aukcje .

Wczorajsza gów.... burza na tym poście gdzie robiłem ankietę tylko mnie w tym przekonała .

Na tym zamkniętym forum będą przede wszystkim takie tematy pod
@Deja_VU_000: Czy będzie wtedy szansa na dodatkowo zminusowane (przez allegro) air/pro (16gb ram i 256/512 gb ssd) z m1, czy to za wcześnie? Pewnie jak już wtedy nowe macbooki będa porządnie przetestowane, to trochę osób z wątku by się skusiło, tym bardziej że mbp 16 to rozmiar nie dla każdego.

Trzymam kciuki za forum i kolejne zakupy. W sumie "mającym wątpliwości" mógłbyś w razie większej partii sprzętu sprzedawać dalej na allegro
@Deja_VU_000: W takim razie, proszę przygotować taką formułę, aby w miarę skutecznie tych rzetelnych swoich klientów wyłapać i zaprosić .. może nie wydałem 30 tys jak inni co czytam, ale pare zakupów już zrobiłem i pewnie coś tam jeszcze chciałbym konkretnego kupić. Z góry dziękuję i pozdrawiam ..
Bym zapomniał bo dużo pytań , te nowe produkty są tylko do wyprzedania puli lub zakończenia aukcji czyli chyba 5 dni . W grudniu będą później w ciągłej sprzedaży , jak nie będzie zainteresowania Air podzielę je na 13 które najszybciej poszły .
@Deja_VU_000: Jasne, rozumiem. Podejrzewam, że najwięcej chętnych pojawi się na budżetową opcję (air 8/256) i mocniejszą (pro 16/512), z tym, że druga do profesjonalnych (wg mojej szklanej kuli) rozwiązań znacznie lepiej się sprawdzi (większe taktowanie cpu lub mniejszy throttling - aktywne chłodzenie, widać to po zasilaczu 30 vs 61w).