Wpis z mikrobloga

I nic nie było ok bo wstawiłeś wyżej konto na allegro pytając czemu mam konto zawieszone , nawet nie zapytałeś czy to moje , dalej piszesz cytuje "To jak w końcu, miałeś 20 lat?XD "" zarzucając mi kłamstwo , a teraz piszesz że gdybym nie palnął że miałem 20 lat , potwierdzając dalej że kłamie . Więc nic nie jest ok :) Piszes o jakiś forach , pozwoliłem sobie wpisać deja vu
jakiś deja vu 000 sprzedawał laptopy Apple, to samo robi deja vu 000 z wykop.pl, hehe to nie ja ;D.
zbieżność sześciu losowych liter, dwóch znaków specjalnych i 3 cyfr + sprzedaż drogich sprzętów po zaniżonej cenie - pełno jest takich osób, na pewno XD

to tak jakby znaleźć dwóch nieznających się Tomson GTX 200 sprowadzających na Allegro dokładnie taki sam nie wiem XD sprzęt wędkarski zza zagranicy

na tym forum jest
@Pilecki z czego mam się wykręcać skoro nie sprzedawałem niczego w 2013 , i co sprzedawałem na tym koncie w 2018 i allegro go nie zawiesiło ? Jeślibym sprzedawał to w czym miał problem powiedzieć ze sprzedawałem ? wysyłasz jakieś forum z 2011 O JOHNNYVODKA . Gdzie tam coś pisze o mojej osobie ???? Co mam wspólnego z jakąś elektroniką z USA .
Podsumowując ostatnie kilka stron wizyty w komisariatach , ja przesiedziałem wyszedłem po kilku latach , dogadałem się z allegro żeby dali mi drugą szansę więc mi konta nie zawiesili prywatnego ale kazali otworzyć drugie żeby lepiej to wyglądało , wybaczyli mi wszystko i jest zajebiście . Tyle w tym temacie. Polecam kontakt z allegro na mój temat ile to osób odzyskiwało pieniądze .

Zmieniając ciekawy temat o 23.00 podam listę produktów i
Dla czego nadal są dostępne iPhony skoro rano miał być deadline i koniec aukcji?

Kiedy wystawiacie faktury?

Swoją drogą domyślam się dla czego nie ma wersji z najmniejszą pojemnością (128gb) , podobno są najbardziej chodliwe i najszybciej się sprzedają, sam bym władanie takiego wybrał bo nie potrzebuje więcej, ale w tej cenie to i tak taniej niż podstawowy.