Wpis z mikrobloga

@michalk61: dlatego że od 3 dni co chwile odstąpienie od zakupu lub brak płatności i co dodam sztuki anulowane to ktoś z zakupu kilka dni wcześniej wysyła odstąpienie . Ale dziś będzie to zamknięte bo muszę to opłacić i puścić więc jutro już nie zobaczysz i do nowego modelu 13 żadnej sztuki , a w następnym roku będzie tylko dla stałych klientów na zamkniętej grupie i tyle .

Bo nie ma
Proszę uzbroić się w cierpliwość nie mam podanych jeszcze dostępnych możliwych sztuk na 31.03.2020

Ceny podam też wcześniej przed wystawieniem ale możecie łatwo policzyć na podstawie tego co było jest to te same ceny . Ogólnie zagotowałem się tymi telefonami nic innego nie robię jak tylko klikam zwrot prowizji .

Później napisze , w ciągłe sprzedaży macbooki bedą w dostawach na koniec kwietnia obecnie tylko kilkanaście sztuk jak pierwsza tura telefonów.
@piotr-kubera to Piotrze chodzi o pewną sytuacje , miesiąc temu było mało telefonów kupili stali klienci w 90% i ja w 3 dni zamknięty temat , bardzo dużo stałych osób które nie dało rady nie zdążyło prosiło o kolejne załatwiłem większą ilość ( ja muszę to zamówić przelać pieniądze za tą ilość itp ) i męczę się od kilku dni z odstąpienia mi , anulowaniem transakcji , rekordzista kupił ponad 20 telefonów
@Deja_VU_000: Rozumie i nie wnikam w szczegóły. Nikomu do portfela zaglądać nie mam zamiaru i zdaję sobie sprawę, że charytatywnie to nawet w Caritasie nie pracują, więc .. proszę robić swoje i tyle. Jako rzetelny klient, chciałbym jednak mieć możliwość zakupów u Pana w przyszłości, bez zadawania zbędnych pytań .. więc proszę o takich klientach pamiętać. Pewnie takich jak jak jest mnóstwo i za rzetelne finalne dostawy z Pana strony, jesteśmy
@Deja_VU_000

Gruby temat, a karyny sam przerabiałem najgorszy chyba typ klienta bo nie wie o co chodzi, ale Ci gada na głowę ...

Macie Teslę w wypożyczalni?

Nie odpowiedziałeś na pytanie : kiedy wystawiacie faktury, do końca miesiąca da rade, czy przychodzi wraz z towarem i data zakupu z dnia dostarczenia mniej więcej?
@piotr-kubera: uwierz mi że w pierwszej turze ja 3/4 osób nicków kojarzyłem :)) Jasne cieszy to , tu jest sporo osób któe kupuje na fv bez żadnego zabezpieczenia i wraca co kwartał . Moja wada jest że ja się nie potrzebnie wdaje w dyskusje i nakręcam ich już mi to kilkanaście osób mówiło . Zawsze będą gadać i zawsze będzie ale . Dzięki za poprawę nastroju.
@Deja_VU_000: Niestety ale od paru lat klientela Allegro w pewnych kategoriach jest bardzo roszczeniowa, a kupuje czytając tylko tytuł oferty + cena - reszta ich nie interesuje. A jeżeli towaru nie ma na drugi dzień max trzeci tzn żeś oszust i ich okradasz:)
@Deja_VU_000: MacBook to nie jest sprzęt dla mas. Wąskie grono ludzi używa ich do profesjonalnych zastosowań (sam korzystam z MBP od 11 lat), niektórzy do surfowania, czy innych podstawowych czynności… W zdecydowanej większości klient, który chce kupić Maca to klient świadomy.
Niestety z iPhone’ami jest zupełnie inna bajka - napalone na nowinki pokolenie pajaców, hipsterów, "influencerów", bogatych dzieciaków itp. którzy nie potrafią nawet przeczytać uważnie opisu aukcji - szkoda pieniędzy i
Macbook Air

Czip Apple M1 z 8‑rdzeniowym CPU i 8‑rdzeniowym GPU
Pamięć masowa 512 GB
Czip Apple M1 z 8‑rdzeniowym CPU, 8‑rdzeniowym GPU i 16‑rdzeniowym systemem Neural Engine
8 GB zunifikowanej pamięci RAM
512 GB pamięci masowej SSD¹
Wyświetlacz Retina z technologią True Tone
Magic Keyboard
Touch ID
Gładzik Force Touch
Dwa porty Thunderbolt / USB 4

-22% 10 sztuk
Macbook Air

Czip Apple M1 z 8‑rdzeniowym CPU i 8‑rdzeniowym GPU
16-rdzeniowy system Neural Engine
16 GB zunifikowanej pamięci RAM
512 GB pamięci masowej SSD
Wyświetlacz Retina z technologią True Tone
Podświetlana klawiatura Magic Keyboard – angielski międzynarodowy
Touch ID
Gładzik Force Touch
Dwa porty Thunderbolt / USB 4

-22% 10 sztuk