Wpis z mikrobloga

@Panczenisci: Lać na "randomów" których spotkaliśmy raz w życiu na jednym meczu.
Moja lista znajomych tak wygląda (ci z zamazanymi wszystkimi danymi są Offline < 10 dni)
Najgorsze, że część z nich wciąż kojarzę, bo albo mam ich na FB, gdzie są przeważnie dostępni, albo gdzieś ich widuję. Ciekawe czy kiedyś się zastanowili, że to np. ostatni dzień kiedy odpalili steama, a potem albo mało czasu, albo pogubili hasła, albo
tellet - @Panczenisci: Lać na "randomów" których spotkaliśmy raz w życiu na jednym me...

źródło: comment_nQSKvS6WV8kRAiy6ImsqRC9jbfPhwd9C.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@tellet: ja tak mam. kiedys dziwilem sie ludziom jak mozna skonczyc grac w csa, przestali sie logowac od 2-3 lat. Teraz sam juz nie gram ponad 2 lata choc kusi mnie powrot do tych czasow bo nie gralem z randomami a 90% z w miare zgrana ekipka znajomych. Wielu z nich mam na fb, czesc znam osobiscie. U jednego kolegi bylem nawet na weselu :)
  • Odpowiedz
@Panczenisci: wszyscy tutaj piszą w komentarzach że nostalgia, last online 9 years ago a u mnie mimo upływu lat sytuacja sie nie zmienia. Nadal stara ekipa, przychodzi weekend, piąteczek, wszyscy wiedzą ze trzeba wbić na skype, zrobić rozmowę i zaczynamy. Payday 2, CS, Twierdza Krzyżowiec - co kto woli. I tak od lat. I podejrzewam, że tak juz zostanie, taki styl zycia. Praca ważna. Rodzina ważna. Wiadomo trzeba ogarniać, ale
  • Odpowiedz