Wpis z mikrobloga

Deload lower body, czyli GM 3RM 170kg x 3 + wiosłowanie 180kg x 11 (Yates rows). Jak widać plecy same, z powietrza nie urosły :P

Jako że dzisiaj deload, to zamiast 1RM, robiłem 3RM w GM, dzisiaj wariant, bent legs + rounded back.

Czyli nie trzymamy pleców sztywno tylko dajemy im się zaokrąglić (głównie góra/środek pleców i to jest raczej subtelne zaokrąglenie) następnie zaczynając fazę koncentryczną mocno staramy te plecy prostować, to ma ogromne przełożenie na ciąg szczególnie jeśli ciągniemy na co dzień z garbem.

Następne ćwiczenie Yates rows, chyba najlepszy wariant wiosłowania jak dla mnie, czuję w nim właściwie całe plecy, 180kg x 11 poszło bo wcześniejsze GM dały się we znaki, i dół pleców już był zmęczony. Co ciekawe, 2,5roku temu robiłem 145x10 :)

Dzisiejszy treniing
45d back extension 2x12
Band ham curl 2x15
Band Pulldown Abs 2x15

Cambered Bar, Bent legs+Rounded back Good morning 3RM - 170kg x 3
Yates rows - 180kg x 11
Wide stance Pull throughs - 4x12
Band ham curl 3x20
Barbell sidebents 3x20

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Deload lower body, czyli GM 3RM 170kg x 3 + wiosłowanie 180kg x 11 (Yat...

źródło: comment_l9NGCVKUGGEzM4AoY3pPlkZljqdhc6v9.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mój ulubiony natural ()


@psposki: No cóż nic na to nie poradzę, że jestem większy i silniejszy jako natural niż większość osób na b----e... Proste nie potrafią oni ćwiczyć i tyle.
  • Odpowiedz
podchwyt w wiośle poprawia moc chwytu? Przy 90 kg w wiośle puszcza mi chwyt, stosować paski czy może podchwyt?


@SmaletzWyborny: Stosować paski :) Podchwyt nie wpływa jakoś znacząco na poprawę chwytu, w wiośle, a wzrasta szansa na kontuzje bicepsa.
  • Odpowiedz