Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pokłóciłam się dziś z niebieskim, bo spóźniliśmy się przeze mnie na pociąg. Zaspaliśmy i mieliśmy tylko chwilę na ogarnięcie się. Zaczęłam robić szybki makijaż, on cały czas się na mnie darł i mnie pospieszał. W taksówce jeszcze kończyłam się malować, a on siedział z kamienną miną, ale widziałam, że jest wściekły na mnie. Wbiegliśmy na dworzec, ale było już po ptakach i zaczęła się litania. Że jestem płytka, że muszę nakładać szpachlę nawet na wyjazd do jego rodziców, że gdyby nie moje fanaberie to byśmy sie wyrobili. Ja w ryk, więc skończył na mnie naskakiwać, ale nie przeprosił.

Mam straszne kompleksy i nie jestem w stanie wyjść z domu bez chociażby częściowej tapety. W nastoletnich czasach miałam problemy z trądzikiem i mam trochę blizn i te kompleksy z tamtych czasów zostały. Myślałam, że on to rozumie, ale jak widać nie. Jestem rozczarowana swoim chłopakiem i jest mi przykro. #rozowepaski jesteście w stanie wyjść gdzieś bez makijażu? Jak często się malujecie i jak mocną tapetę stosujecie? #niebieskiepaski czy podobają się wam wasze dziewczyny bez make upu?

#makijaz #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 246
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania współczuję kompleksów, ale... Słodki Jezu, dziewczyno - poważnie? Spóźnić się na pociąg, bo koniecznie trzeba makijaż zrobić? Mogłaś się w pociągu umalować. A jeżeli masz taki problem z wyjściem z domu bez makijażu to polecam psychologa.

Sama lubię się malować, bardzo, bardzo rzadko wychodzę z domu bez makijażu, ale jednak miejmy jakiś umiar i ustalmy priorytety. Jak zaśpię to biorę kosmetyki do torebki i robię makijaż np.w pracy albo robię
  • Odpowiedz
Nie jeździjcie po koleżance skoro nie rozumiecie jej problemu.


@Amelianna: Dlaczego zakładasz z góry, że nie rozumiemy? Nie rozumiem tylko jednego: przez nią spóźnili się na pociąg, ale facet nie przeprosił.( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
#!$%@?ąc od sytuacji OPki, to teraz się żadna na mirko nie maluje i każda daje skórze oddychać, bo makijaż to ujma na honorze, a na ulicy to ze świecą szukać dziewczyny choćby bez podkładu czy tuszu XD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jestem w stanie wyjść z domu bez makijażu na spokojnie. Jak byłam młodsza miałam z tym większy problem, a teraz na luzie. Tyle że ja mam ładna, zadbana cerę, jedynie jestem trochę blada wtedy, ale trudno.
Natomiast co do Twojej sytuacji, to mogłaś ewentualnie zrobić ten makijaż w pociągu, a na jechać bez i być może udałoby się go złapać.
  • Odpowiedz
@HK-Stelle: to dobrze, jednak nie każdy facet lubi jeździć samochodem.

Do czego zmierzam, jeżeli to kobieta chce koniecznie korzystać z przywilejów jazdy samochodem to sama może zrobić prawko i utrzymywać samochód.
  • Odpowiedz
No masz blizny trudno. Wielu facetów też ma i nie mogą nałożyć szpachli. Poza tym mogłaś pomalować się w pociągu
  • Odpowiedz