Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pokłóciłam się dziś z niebieskim, bo spóźniliśmy się przeze mnie na pociąg. Zaspaliśmy i mieliśmy tylko chwilę na ogarnięcie się. Zaczęłam robić szybki makijaż, on cały czas się na mnie darł i mnie pospieszał. W taksówce jeszcze kończyłam się malować, a on siedział z kamienną miną, ale widziałam, że jest wściekły na mnie. Wbiegliśmy na dworzec, ale było już po ptakach i zaczęła się litania. Że jestem płytka, że muszę nakładać szpachlę nawet na wyjazd do jego rodziców, że gdyby nie moje fanaberie to byśmy sie wyrobili. Ja w ryk, więc skończył na mnie naskakiwać, ale nie przeprosił.

Mam straszne kompleksy i nie jestem w stanie wyjść z domu bez chociażby częściowej tapety. W nastoletnich czasach miałam problemy z trądzikiem i mam trochę blizn i te kompleksy z tamtych czasów zostały. Myślałam, że on to rozumie, ale jak widać nie. Jestem rozczarowana swoim chłopakiem i jest mi przykro. #rozowepaski jesteście w stanie wyjść gdzieś bez makijażu? Jak często się malujecie i jak mocną tapetę stosujecie? #niebieskiepaski czy podobają się wam wasze dziewczyny bez make upu?

#makijaz #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 246
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: jak mnie w-----a to wiesniackie “ogarnij sie”. Co za kmioty, jesli ktos “ogarnia mieszkanie” lub “ogarnia prace” i inne odmiany to jest ameba oraz poziom ponizej poziomu morza xD Chcialas smarowac ryj, to bylo wczesniej wstac a nie chlopak (ktory zorganizowal wyjazd za ciebie) ma czekac az ksiezniczka sie wyszykuje. Twoja wina i to ty powinnas jego jeszcze przeprosic za brak mozgu. Powinien lac cie po pysku xD Po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kwasnydeszcz: kto wymaga? Same między sobą chyba, jak w jakimś konkursie gdzie tylko Wy to oceniacie. Większość facetów nie cierpi tej gładzi szpachlowej.
  • Odpowiedz
#rozowepaski jesteście w stanie wyjść gdzieś bez makijażu? Jak często się malujecie i jak mocną tapetę stosujecie?


@AnonimoweMirkoWyznania: tak, na palcach jednej ręki policzę sytuacje w ciągu roku, w których się maluję. Jeśli już tak się stanie, to tusz+kredka do oczu+jeśli to jakaś większa okazja: cienie. Tyle. Nie, nie jestem zachwycająco ładna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Serio, aż taką różnicę zrobiłoby Ci to gdybyś pomalowała się w pociągu...?
To jest przerażające. Nie wierzę, że chodzisz przy nim non stop w tapecie. Bąka też przy nim nie puścisz, a s--s tylko przy zgaszonym świetle pod kołdrą?
  • Odpowiedz
@Silver86: a ty nie rozumiesz mojego komentarza. Nie bede juz w kolko pisal o zaakceptowaniu siebie bo i tak nic nie dociera.
Pewne siebie kobiety wychodzą i z cieniami pod oczami i z jakimis pryszczami i wiesz co? Nic, swiat sie nie wali i sa szczęśliwe.
Mam chyba 3 razy pisac o zaalceptowaniu siebie? A po co. To i tak nic nie da
  • Odpowiedz