Wpis z mikrobloga

@Madridista98 @bizonsky raz wystarczy wejść do meblowego, funkcja spania to znaczy że rozkłada się na płasko, funkcja relaks to znaczy że wysuwa się podnóżek i obniża oparcie.

Tak, dziwne określenia ale takie funkcjonują i każdy w branży tak mówi.

W IT na "główny" serwer mówi się produkcja a na funkcję - funkcjonalność. Też określenia z dupy ale powszechne i w branży jednoznaczne.
@bizonsky: chodzi o to ze możesz kupić taki narożnik z funkcja spania, wtedy się wyciąga dodatkową cześć z pod spodu. Albo bez tego, wtedy wszystko jest na stałe. Taka informacja jest dodawana do tego typu mebli i jest to logiczne bo wiesz co kupujesz. Ale spoko, jak miałem 15 lat to też pewnie bym nie rozumiał po #!$%@? to tam napisał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bizonsky:
Powiem tak - tez nie znam branży meblarskiej i mnie to rozbawiło, no śmieszny zwrot jak z jakiegoś mema trochę xD. Potem pogooglowalem trochę i się okazało ze tego się używa nieironicznie. Ale to było zanim się dowiedziałem ze ktoś tego używa nieironicznie wiec twoj post jest jak najbardziej ironicznie śmieszny. Daje plusika. Pozdro i z fartem!