Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

zupełnie bez złośliwości, tylko z ciekawości - czemu OHP tak płytko (w sensie, że nie do samej klaty)?


@MrGalosh: Spróbuj zrobić OHP w pełnym zakresie, to się przekonasz, że ciężar spadnie dramatycznie, o ile w ogóle uda Ci się zrobić.

Poniżej nosa masz strefę martwą, dlatego z reguły robi się albo w skróconym zakresie jak @IntruderXXL:, albo (jak ja preferuję) push pressy, czyli z pomaganiem sobie w początkowej fazie wybiciem
zupełnie bez złośliwości, tylko z ciekawości - czemu OHP tak płytko (w sensie, że nie do samej klaty)?


@MrGalosh: Nie jestem wstanie opuścić niżej, niż pod brodę, do klatki nie jestem w stanie, ogranicza mnie mobilność to też wina wielkich łap.

Poniżej nosa masz strefę martwą, dlatego z reguły robi się albo w skróconym zakresie jak @IntruderXXL


@Wegrzynski: Opuszczam ZAWSZE poniżej brody. Dolna część ruchu i tak jest tą najłatwiejszą,
3 lat? Przecie zjuz na początku widać że miałeś sporo miesa


@paw4da: No te zdjęcia dzieli różnica ~3lat, wcześniej jasne że ćwiczyłem i na siłowni i SW, w końcu robiłem te 3 lata temu 147kg x 3 na ławie, 90kg x 9 na barki :)
szanuje Cię Mirku i jestem takim trochę Twoim fanem. ( ͡ ͜ʖ ͡) obyś więcej żelastwa wrzucał i dużo szamał, może akurat pobijesz jakiś WR?


@McDermott: Dzięki dzięki, za wcześniej żeby o takich rzeczach mówić :) Podobno, 5 lat SOLIDNEGO treningu, zajmuje sprawdzenie czy dany osobnik ma jakiś potencjał czy nie.
@IntruderXXL: zastanawiam się dlaczego nie zostałeś na tamtej wadze? Wiadomo, że ciężar nie idzie proporcionalnie do masy ciała, więc nie lepiej było cisnąć ciężary będąc przy tamtej wadze?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IntruderXXL: właśnie, jak laczyles sw z siłownia? Jak wiadomo jeżeli sw to i sporo wytrzymalosciowek... Dodaj do tego z 3, 4x trening siłowy w tygodniu i przecież dla naturala to chyba jest przeginka nawet jeżeli wszystkie czynniki są w 100% dopięte?
właśnie, jak laczyles sw z siłownia? Jak wiadomo jeżeli sw to i sporo wytrzymalosciowek...


@paw4da: Robiłem treningi SW 4x tygodniowo, siłownia w kratkę, 1x/2x w tygodniu. Zależy jak wypadało jak się czułem. Ogólnie wcześniej (poza początkami) na siłowni nie ćwiczyłem regularnie, czy z jakimś planem od tak sobie chodziłem. Dopiero te 3lata temu ogarnałem plany, poszerzyłem wiedzę treningową i zaczął w ogóle robić siady i ciągi.

i przecież dla naturala to
zastanawiam się dlaczego nie zostałeś na tamtej wadze? Wiadomo, że ciężar nie idzie proporcionalnie do masy ciała, więc nie lepiej było cisnąć ciężary będąc przy tamtej wadze?


@WUJICO: Wiesz, ale ja nie miałem celu "robić masę" :P Moje ciało SAMO domagało się żarcia, to wszystko przez ostre treningi, to jak katowałem siebie. I tyłem w oczach. Wiesz trochę fatu wpadło... ale ponad 10cm w łapie nie może byc samym fatem :)
niedociągnięte i na miękkiej :P


@harakiri888: A pisałem sam że wątpliwy lockout, niby poczułem że jest no ale wygląda jak wygląda, bo kciuk mi puścił... To jest nie ważne bo za 6-8tygodni zrobię 305-310kg :)
Co do sztangi... Póki co ona mi bardziej przeszkadza niż pomaga, bo ze startem, pierwsze 3/4 ruchu nie miałem nigdy problemu w ciągu, a ona zaczyna "oddawać" właśnie przy lockoucie gdzie zawsze miałem problem.