Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@IntruderXXL: Mirek, szanuję samozaparcia i efektów ciężkiej pracy. Miałem kiedyś takiego kolegę w bodajże podstawówce, który w wieku 12 lat uświadomił sobie, że zrobi z siebie wielkiego chłopa. Zbudował sobie tak dziwną siłownię w domu, że szok. Jakieś wiadra pozalewane betonem itp. krążyły plotki, że codziennie rano pił surowe jajca.
Pamiętam, że w kilka lat zrobił z siebie takie pół Ciebie. I cały czas ćwiczył. Minęło sporo lat, dawno go nie
  • Odpowiedz
raczej nie... @Poemat chyba o tym pisał już


@denigger: Bullshit, już mi niejeden próbował wmawiać że sterydy to mi góra 5% dadzą do wyniku xD Ludzie w jakimś wyimaginowanym świecie żyją... No ale Ci sami potrafią twierdzić że po sterydach spadków niema lol, albo są nieznaczne.
  • Odpowiedz
dlaczego raczej nie?


@elektryczny_pastuch: Bo tak jak wspomniałem, niektórzy myślą że sterydy to nic prawie nie dają, to jest drobny szczegół góra 5% sukcesu xD No i spadków też za wielu nie ma.... Tylko jakimś cudem wszystkie osoby na koksie, non stop na tym koksie są, ciągle robię cykle... Ciekawe po co skoro to tak mało daje, a spadków za wielkich nie ma LOL.
  • Odpowiedz
szanuje, Sebastianowi Kotowi czy Andrzejowi wodyńskiemu też byś nie powierzył swoich treningów?


@lukasz27: Dokładnie, tak nawet im bym nie powierzył swojego programowania. Sprawa jest prosta nikt nie zna mnie, nie zna mojego ciała tak dobrze jak ja sam.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: prawda jest taka, ze świadomość ludzi poszła do przodu, pamietam jak w 99 roku poszedłem na siłownie to 90% ludzi #!$%@? metanabo, bez żadnej kontroli, testów itd. Dzisiaj praktycznie większość koksow się bada regularnie, dodatkowo „cykli” to większość osób nie robi - mostkują raz lub dwa razy do roku i z bomby nie schodzą
  • Odpowiedz
Dzisiaj praktycznie większość koksow się bada regularnie, dodatkowo „cykli” to większość osób nie robi - mostkują raz lub dwa razy do roku i z bomby nie schodzą


@thestructor: Jak się znają i robią to porządnie to tak jest. Ja się tylko śmieję, bo NON STOP, się spotykam z opinią oczywiście użytkowników koksu, jak to te sterydy to drobny szczególik, a spada to po koksie niewiele...

A prawda jest taka, że zdecydowana
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: powiem ci tyle, mój fryzjer coś tam macha, rozmawiałem z nim ostatnio. Walił teścia powyżej grama, jakieś boldy, masterony, cleny na wycięcie itd. Mówi ze wchodzi na hormon wzrostu bo mu nie idzie już... teraz uwaga najlepsze... chłop wazy 76 kilo... wieszkosc ludzi bez kreatyny by to zrobiła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@IntruderXXL gratki za ten postęp, ale muszę przyznać, że czytanie takich rzeczy to trochę demotywuje do ruszania dupy - 130x9 w ciągach to ja na deloadzie zrobię, a do 300 to chyba do końca życia nie dojdę ( ͡° ʖ̯ ͡°) no ale każdy gra kartami(genami) jakie ma i z tym chyba nie da się póki co za wiele zrobić
  • Odpowiedz