Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@IntruderXXL: 300kg w DL robi robotę, nie mówiąc o 3 pakach w siadzie, jednak np w DL siłę relatywną w DL mam sporo większą niż Ty bo przy 75kg robię 2 paki.

Tak jak pisałem Ci wcześniej - trzymam kciuki abyś się nie #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IntruderXXL: chyba wiem dlaczego piszą o tych 5%. Gdzieś Greg Nuckols miał aktykuł o różnicach w wynikach w federacjach naturalnych i tych bez kontroli i w kategoriach z ograniczeniem wagowym były różnice średnio 5% około na korzyść tych bez kontroli. Tylko było dosadnie napisane że nie tyczy się to do kategorii bez ograniczeń wagowych i ludzie w federacjach naturalnych też mogą walić koks xD
  • Odpowiedz
@biamiVajs: Wiesz co ja nie lubię po prostu słuchać BZDUR I FARMAZONÓW. Zobacz wystarczy jakiegoś sobie kulturystę posłuchać na yt... I zaraz usłyszysz że sterydy to drobnostka, I TO CIĘŻKA PRACA, MILION WYRZECZEŃ, sterydy to szczegół drobnostka...

Taa... I dlatego #!$%@? o treningu Ci ludzie wiedzą... A o problemach naturala to zupełnie nic, bo bez koksu oni nie istnieją. Nie masz zajebistej regeneracji, nie masz uczucia nieśmiertelności, twoje wyniki są dużo
  • Odpowiedz
szacun wielka mordo. Jak się po plecach chcesz podrapać to szukasz drzewa w okolicy?


@Barto_: Nie no bez przesady, jakie drzewa... Mam w domu pewne kolumny i przeważnie "o nie" się drapię.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Co do tego czemu ludzie na koksie nie schodza z bomby - moze opinia nie jest zbyt miarodajna bo tylko od jednego koksa to slyszalem, ale mowil, ze on po prostu lubi byc na bombie bo sie czuje wtedy jak mlody bog, porownal to do dragow
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Siema byku.
Kilka zdań ode mnie. Na początku powiem krótko, szanuję :)

Jeśli chodzi o uwagi, to mam jedną, w mojej opinii OHP trochę płytki ruch, ja bym zszedł niżej ze sztangą. Co do reszty jest dobrze technicznie. Podoba mi się, że w siadzie, pomimo, że to 300kg, schodzisz nisko.

No i pytanie, czy na ostatnim podejściu do martwego łapałeś chwytem mieszanym?
Pytanie nr 2, mam nadzieję, że nie masz
  • Odpowiedz
Co do tego czemu ludzie na koksie nie schodza z bomby


@aptudeskaj: Wiesz do tego nic nie mam :) niech każdy robi co chce. Tylko że tacy ludzie potrafią powiedzieć że to jest jeszcze trudniejsze niż ćwiczenie naturalnie xD
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o uwagi, to mam jedną, w mojej opinii OHP trochę płytki ruch, ja bym zszedł niżej ze sztangą


@DamiDami: Rozumiem, ale czy masz 47-48cm w przedramieniu i 57cm+ w bicepsie? Plus do tego słabą mobilność barków? Bo ja po prostu niżej nie zejdę, nie da rady, nawet jak robiłem 130kg x 1 to sztanga tak samo niżej zejść nei chciała.

No i pytanie, czy na ostatnim podejściu do martwego
  • Odpowiedz
Rozumiem, ale czy masz 47-48cm w przedramieniu i 57cm+ w bicepsie? Plus do tego słabą mobilność barków? Bo ja po prostu niżej nie zejdę, nie da rady, nawet jak robiłem 130kg x 1 to sztanga tak samo niżej zejść nei chciała.


@IntruderXXL: a, no to z tym OHP wszystko jasne, nie wziąłem pod uwagę rozmiaru Twoich łap :D
Ja robię OHP z 40-45 kg xDDDD także po prostu się czepiałem, i
  • Odpowiedz
a, no to z tym OHP wszystko jasne, nie wziąłem pod uwagę rozmiaru Twoich łap :D

Ja robię OHP z 40-45 kg xDDDD także po prostu się czepiałem, i tak nie mam do Ciebie podejścia.


@DamiDami: Jasne spoko, zawsze chętnie wytłumacze dlaczego tak a nie inaczej. I pamiętaj ja tez kiedyś musiałem być na poziomie gdzie wyciskałem te 40-45kg ;) Po prostu czas, dyscyplina, ciężka praca i nie ma opcji żebyś
  • Odpowiedz