Wpis z mikrobloga

@Lipathor: Nie, ale za to wy nie macie problemu z jechaniem po całej grupie społecznej na podstawie dowodów anegdotycznych dotyczących kilku przypadków z czego część jest oczywiście zmyślona, żeby dostać plusy na mirko xD

Sam jestem ateistą, ale w dupie mam czy wierzący jedzą dzisiaj szynkę czy korzonki i w drugą stronę jest tak samo a te wasze wysrywy są żałosne.
Nie, ale za to wy nie macie problemu z jechaniem po całej grupie społecznej na podstawie dowodów anegdotycznych dotyczących kilku przypadków z czego część jest oczywiście zmyślona, żeby dostać plusy na mirko xD


@Koloses: Oni mogą generalizować całe grupy społeczne i sprowadzać je do poziomu najgłupszej osoby w tej grupie. Spróbuj za to powiedzieć coś uogólniającego o kobietach, o gejach, etc... xD

jest dość częste, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach


@Lipathor:
@Roozan: Matka wychowująca Cię w takiej a nie innej wierze to jest jedna sprawa i to jest jak najbardziej możliwe i powszechne, ale ja widzę tu wysrywy, że niby ludzie na ulicy czy w pracy się do kogoś #!$%@?ą o kawałek szyneczki w kanapce no ludzie xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@Yukio_Mishima: @Koloses też mi zwracaja uwage i surowo tego pilnuja xd chyba tylko u Ciebie mozesz sobie normalnie #!$%@? szyneczke w popielec. Poza tym to ze ten mem wgl powstal znaczy, ze jest sporo grupa ludzi, ktora tego doswiadczyla i nie doszukujcie sie jakiegos WYMYSLANIA, SPISKU i NIEPRAWDZIWYCH OCZERNIEN na katolach, bo watpie, ze ktos by zmyslal, ze tak jest, a to, ze mem ma na chwile obecna 11 plusow po
moja matka mowila, ze jak dotkne chociaz dzis szynki, to mnie #!$%@?... wiec no nie wiem czy takie zmyslane xd


@Roozan: Nie wytrzymałbym chyba 18 lat z takim babsztylem. Zamówiłbym sobie na Twoim miejscu Zahira na dzisiaj i zjadł ze smakiem.

z rodzicami czy babcią bywało różnie - opieprz, krzyki, płacze, straszenie piekłem czy szantaż w stylu 'nie tak cie wychowaliśmy'


@Lipathor: Ku*wa, co za ciemnota. :/ Współczuję. Ja miałem
Poza tym to ze ten mem wgl powstal znaczy, ze jest sporo grupa ludzi, ktora tego doswiadczyla

@Roozan: Tak, bo żeby zrobić mema musi się zebrać specjalna komisja i oni wtedy razem siadają i dopiero go tworzą i zatwierdzają a wtedy inna komisja jeszcze sprawdza i dopiero wrzuca na wykop. W ogóle nie jest tak, że każdy może zrobić obrazek i go wstawić xD

sporo grupa ludzi, ktora tego doswiadczyla

W
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Koloses: gdzie w tym memie jest napisane, ze #!$%@? sie ludzie na ulicy xd, po prostu wielu ludzi doswiadczylo opieprzu po zjedzeniu szynki/badz checi zjedzenia w srode popielcowa. U mnie do jakiegos czasu jeszcze w piatek nie moglo byc miesa, ale mama sama czesto zapominala
chyba tylko u Ciebie mozesz sobie normalnie #!$%@? szyneczke w popielec. Poza tym to ze ten mem wgl powstal znaczy, ze jest sporo grupa ludzi, ktora tego doswiadczyla i nie doszukujcie sie jakiegos WYMYSLANIA, SPISKU i NIEPRAWDZIWYCH OCZERNIEN na katolach, bo watpie, ze ktos by zmyslal, ze tak jest


@Roozan: Po prostu mnie nigdy nic takiego nie spotkało i słowo daje, że nie znam ani jednej osoby która by mi coś
To może miej żal do rodziców a nie do wszystkich katoli xD?


@Koloses: Dobra, toć odpuść. Wiadomo, że memy uogólniają i nie są źródłem wiedzy o świecie. Ja tam po prostu myślałem, że się #!$%@?ą żeby #!$%@?ć, a koledzy tutaj naprawdę mieli przykrość wychować się w radykalnym środowisku. Przecież nie zabronisz im o tym memować.