Wpis z mikrobloga

@KokiX: Właśnie kiedyś czytałem ciekawy artykuł analizujący to (tylko nie mogę go ponownie znaleźć). Z tego co tam przedstawiali sporo akcji nie wynikało z użycia lewej nogi, ale błędnego odruchu w sytuacji kiedy auto jechało inaczej niż kierujący chciał. Zamiast mieć odruch "może mam prawą nogę na złym pedale", myśleli "coś musiało się zaciąć, wcisnę mocniej to może zadziała". Oczywiście mówimy o ułamkach sekund, więc nie była to żadna uświadomiona myśl,
Właśnie po raz pierwszy przyjechałam się autem z automatem. Już nigdy nie chce jeździć z manualną skrzynią biegów #teamautomat


@antkowa: wszystko super jak jest w miarę nowoczesna skrzynia. Wsiądź do jakiegoś auta ze starą 4-biegową to #!$%@? można dostać...

P.S. Uwaga, zostawienie auta "na biegu" to tak jakbyś zostawiła "na luzie"! Z rok jeździłem automatem i myślałem że to tak jak przy manualu - będzie trzymał... TAKIEGO WAŁA! Wskakiwałem na szczupaka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@antkowa: Pierwszy raz automatem jechało się strasznie dziwnie, jakbym jechał zabawką. Ale jak się trochę pojeździ po mieście to automat dużo wygodniejszy, zwłaszcza w korku pod górę xd