Wpis z mikrobloga

Właśnie po raz pierwszy przyjechałam się autem z automatem. Już nigdy nie chce jeździć z manualną skrzynią biegów #teamautomat
  • 218
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@BajerOp: Przecież w Stanach jest więcej wypadków niż w Polsce. Mają bardzo wysoki odsetek ofiar wypadków w porównaniu do Europy - trzeci świat.
  • Odpowiedz
  • 3
@antkowa
@JakTamCoTam
@hoody89
@kostyak standardowy automat mi się średnio podoba, za to cvt bardziej mi podeszło.
Jeszcze mniej szarpie niż automat, nawet przy kick downie. Kultura pracy też fajna bo obroty się nie zmieniają praktycznie, jakby jechało się tramwajem albo elektrykiem.
  • Odpowiedz
automat zawsze wygodniejszy a Ci co wychwalaja manualna skrzynie to tacy Janusze hurrdurr xd


@JakTamCoTam: No biorąc pod uwagę rozwinięty rynek samochodów używanych to chyba nic dziwnego, ze ludzie szukają manuali?
  • Odpowiedz
bo ja chcę mieć kontrolę na autem" w rakietach 1.9TDI.

@GaiusBaltar: paradoksalnie to manuale są lepsze do słabszych aut. W mocniejszych autach tyou 150KM+, a szczególnie 200+ lepiej daje radę automat przy dynamicznej jeździe bo manualem trzeba się bardzo dużo namachać, gdzie traci się czas.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@antkowa: ja jednak jestem dinozaurem
Ale najbardziej mnie jara wizja manualnej e92 m3 z atmosferycznym V8
Ale spoko, niedługo wymrzemy i będziecie sobie jeździć elektrykami w automatach
  • Odpowiedz
Kultura pracy też fajna bo obroty się nie zmieniają praktycznie, jakby jechało się tramwajem albo elektrykiem.


@BaRi: często ludzie wymieniają to jako wadę, ale ja tego nie rozumiem. Tzn. ja w ogóle nie rozumiem tego porównania z tramwajem.
  • Odpowiedz
Lubię manualne skrzynie, ale w miejskiej jeździe to jest takie archaiczne rozwiązanie, że na prawdę nie jestem w stanie zrozumieć kto woli wachlować manualem. Zresztą nie tylko w miejskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@Precypitat tramwaj też przyspiesza a nie ma żadnych przełożeń, nie ma szarpania. Porównanie takie samo jak w elektryku tylko dla niektórych bardziej obrazowe bo mimo wszystko elektrycznym samochodem mniej osób jeździło niż tramwajem :p
  • Odpowiedz