Wpis z mikrobloga

Mhm, a ta armia słupów poniżej 26 lat na których by były firmy poprzepisywane gdyby na DG też nie płacili to by było spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Khaine: Przecież już to uwzględniono (Teraz dochody można by tak unpitować ;) ) i dotyczy to tylko dochodów do progu podatkowego. Tutaj też by to dalej obowiązywało.
@LowcaG: Akurat ja uważam, że ludzie na DG -> szczególnie ci z obniżonym ZUSem to już i tak są dużo do przodu względem UOP i UZ, więc jakoś nie widzę tutaj problemu. W końcu to ludzie z UOP są najbrutalniej rżnięci w dupsko podatkowo i nie mają w dodatku ucieczki od tego. W DG możesz napompować koszty na różne sposoby i cośtam zawsze sobie odliczyć.
Akurat ja uważam, że ludzie na DG -> szczególnie ci z obniżonym ZUSem to już i tak są dużo do przodu względem UOP i UZ, więc jakoś nie widzę tutaj problemu


@Khaine: hm... ja nawet z Tobą się zgadzam, jednak nie o tym mowa. To kolejne rozdzielanie na lepszych i gorszych, mówisz jak mój teść, w stylu "ty jesteś bogaty a ja biedny więc mi się należy a Ty jesteś mi
No ludzie na DG są baaardzo do przodu.


@jamtojest: Są finansowo do przodu, dużo. Ponadto jak nie mają zysku - to nie płacą podatku.

te prawa pracownicze, te płatne urlopy...


No to zależy co kto woli. Ja jak sobie policzyłem ile kasy mi na te super przywileje odpada to jednak wolę ich nie mieć i być na B2B, bo prawa pracownicze w cywilizowanych firmach są przestrzegane niezależnie od formy umowy a
@jamtojest: Tzn jeśli przyjmiemy, że nasz system emerytalny w obecnej formie upadnie - co prawdopodobnie nastąpi, to uprzywilejowany generalnie jest ten, komu wolno mniej pieniędzy na niego stracić. Głównie o to tutaj chodzi. Ludzie z DG mogą sami wybrać co robią z pieniędzmi a pozostali są z nich obrabowani od razu żeby nie mieli nad czym się zastanawiać, ktoś na garbie musi system utrzymać i wybrano tych którzy są najmniej świadomi