Wpis z mikrobloga

Ogląda ktoś serial Colony?
https://www.imdb.com/title/tt4209256/?ref_=ttep_ep_tt
Mnie serial mocno wciągnął, niezły pomysł z tą okupacją. Mam skojarzenie z jedną powieścią Zajdla, ale tytułu nie powiem, żeby nie spojlerować esktra książki tego polskiego pisarza sf.
Kto wie czy tak faktycznie już nie jest na planecie w ogólnym zarysie, ale wszystko może być skryte na najwyższych szczeblach władz na Ziemi. Oni mają relizować wytyczne i już. Juncker stwierdził kiedyś na mównicy w Europarlamencie, że przywódcy obcych planet mówili mu, że z troską się przyglądają i niepokojem procesowi integracji UE. Także tego... ;)

#netflix #seriale #uniaeuropejska #colony
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Squatlifter: jeśli nie widziałeś jeszcze to na polskim Netflix jest trzeci sezon już od dłuższego czasu.

Kto wie czy tak faktycznie już nie jest na planecie w ogólnym zarysie

Biorąc pod uwagę co się odwala wokół kowida, to w ogóle dość proroczy serial ;)
@szpongiel: Tak, wiem, dzięki :) Już obejrzałem 3 sezon dawno. Szkoda, że po 3 sezonie anulowali serial.
Co to obcych to kto wie czy nie realizują programu hybrydyzacji naszego gatunku, żeby w przyszłości skolonizować łatwiej Ziemię. Coś jak w x-files. Łatwiej w sensie - bez większego oporu miejscowych. A jak się do tego może mieć lub nie mieć cała aktualna afera z i wokół korony to już inna kwestia teorii spiskowych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Squatlifter: akurat oglądam trzeci sezon i przejrzałem wpisy na tagu. To jest niewiele wpisów dotyczących tego serialu chyba pokazuje czemu go anulowano. No i powoduje, że aby odkopać nie trzeba było wcale zbyt głęboko kopać ;)
@szpongiel: Domyślam się :)
Gdy już skończysz oglądać 3 sezon to przeczytaj sobie co główny aktor powiedział w wywiadzie na temat skasowania serialu. I jak się miał scenariusz całości w 5 sezonach zamknąć:
HOLLOWAY: Yes, they had a plan through Season 5, and we were all, of course, pretty bummed. Artistically, you bring a character to life like that and you want some redemption and some closure with it. So, it
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Squatlifter: właśnie obejrzałem ostatni odcinek. Oglądałbym dalej. Kurła, co za czopki, że anulowali.

Tak na marginesie, przy tym jak Holloway wyglądał w ostatnim sezonie, to faktycznie nieźle by pasował aby zagrać Wiedźmina.