Wpis z mikrobloga

@PeterFile: są też plusy. Jak Cię wkurza, nie chce gdzieś iść, to przerzucasz przez ramię i przenosisz jak worek kartofli. Sam mam karlicę, 154 cm czy coś, i taki wzrost to dla mnie same plusy.

od razu widać jak przytyja

@TestoDepot: prawda to. Kurduple muszą strasznie o siebie dbać, bo kilogram w jedną czy drugą stronę robi dużą różnicę.
@somskia: Zauważyłem pewny podział i zależność. Te małe mają kompleksy, które chcą wyleczyć wysokim facetem, a te wysokie też chcą wysokich, bo chcą w szpilkach być i tak o wiele niższe.
Są też małe i mądre, które szanują logikę i swój wzrost, więc nie będą wybrzydzać oraz wysokie i mądre, które wiedzą, że nie mogą wybrzydzać, bo jak to zrobią, to pozbędą się sporej ilości fajnych, a niekoniecznie naprawdę wysokich facetów,
ja widzę zależność, ze im niższa dziewczyna tym bardziej jej odwala na punkcie wzrostu


@somskia: chciałbym tylko zauważyć, że taka zależność to nic nowego. Ja to zaobserwowałem dobre 25 lat temu.
mysle ze sredni wzrost mlodego polaka to ~180


@AnoniGiovanni: byłbym skłonny się zgodzić, nawet jeśli za "młody" uznamy do trzydziestki. Rzadko widuję gości dużo niższych ode mnie, a mam 187(plus buty)