Wpis z mikrobloga

@szoku321: Zrozumiałym dla mnie jest, że może oczekiwać, od potencjalnego partnera określonego wyglądu, ale jeżeli ma tupet, i poziom kultury osobistej by to wytykać ot tak komuś(kto przecież też nim być nie musi) bezpośrednio, w dodatku czyniąc z tego podstawę rozmowy, to niech nie oczekują szacunku w drugą stronę.
Przecież to jest tak samo denne, albo nawet bardziej, niż wytknięcie grubej kobiecie wprost, że wygląda tak trochę jak wieprz.

niska duoeczka
@secondreality tu nie chodzi o chwalenie. Mamy zupełnie inne zdanie. Max 10cm? Moja kobieta nosi szpilki które mają 15. Z facetem do 10cm wyższym byłaby od niego wyższa co lepsze wyjście gdzieś.

Ja nie uważam że wygląda śmiesznie. Wygląda bardzo dobrze. 160cm dziewczyna i 190cm facet wygląda po prostu dobrze. Kobieta ma być mniejsza. Już nie wspomnę jakie to wygodne choćby w łóżku ;)
@trytkaman: Jak nie chcesz zostać koszykarzem, czy kimś w tym stylu wyciągając z tego dodatkowe korzyści, to prawdopodobnie przegryw, głównie ze względów zdrowotnych.
Myślę jednak, że w większości przypadków zdecydowanie możesz wyglądać estetycznie. Tylko musisz umieć zadbać o wygląd.
Jak w przypadku większości ludzi.
@FrankUnderwood: Wtedy kiedy będzie "wyższa" od ciebie bo chodzi na szczudłach masz jakieś kompleksy?
wzrost to są marginalne sprawy, i nie wygląda dobrze może tylko w twojej głowie, jeśli wybrała cie za wzrost to gratuluje znajdzie o 5 cm wyższego na bolcowanie
@AnoniGiovanni I wychodzi że jesteście równi xd @stefan_banach myślę że do 35cm wygląda to bardzo dobrze. Powyżej pewnie już coraz gorzej. Ale jeżeli ktoś uważa że kobieta tego samego wzrostu co facet wygląda lepiej niż mężczyzna wyższy o 30cm od swojej kobiety, to jest karłem z kompleksami, bo nie wygląda to dobrze. Bardzo często nosi biuty na obcasie. @trytkaman ty masz kompleksy. Ja ich nie mam. Uważam że najlepiej wyglądają pary z
@FrankUnderwood: To jest tylko Twój własny punkt widzenia, a Ty traktujesz to jak jakąś tożsamość.
Mnie noszenie wysokich szpilek u kobiet odstrasza, i to niezależnie od różnicy wzrostu, którą dzięki im osiągają. Wyglądają wtedy dla mnie na niepełnosprawne.
Zwłaszcza, gdy mają przez je stopy nachylone pod dużym kątem.
Dla mnie np. najlepiej wyglądają w glanach.
Mam wrażenie, że nawet widocznie zawyżasz tą różnicę wzrostu, która dla większości wygląda najlepiej.
@filip8192 każdy ma inny gust, ale dla mnie to śmieszne że jakiś przegryw ciśnie beke z dziewczyny bo mając 155cm oczekuje faceta powyżej 180cm. Dla mnie różnica wzrostu między 25-35cm na rzecz mężczyzny wygląda najlepiej. Dla ciebie nie i są też pewnie tak myslace kobiety. Dla mnie śmiesznie zawsze będzie wyglądała para gdzie facet jest niższy lub równy i tyle. 10cm lub mniej to dla mnie mało widoczna różnica i wygląda słabo.
Ja nie uważam że wygląda śmiesznie. Wygląda bardzo dobrze. 160cm dziewczyna i 190cm facet wygląda po prostu dobrze. Kobieta ma być mniejsza. Już nie wspomnę jakie to wygodne choćby w łóżku ;)


@FrankUnderwood: Wszystko na opak. Mam przyjaciółkę, która sądzi, że niżsi są dla niej lepsi w łóżku. :D
Miała chłopaka, chyba nawet odrobinę niższego od niej, choć sama jest drobna i średniego wzrostu.
Nie odczuwałaby żadnego problemu w związku z