Wpis z mikrobloga

Lepiej pozno niz wcale!

Skonczylem pare dni temu ogladac The Wire, to bylo moje drugie podejscie bo za pierwszym razem nie wczulem sie zbytnio w klimat. Obejrzalem z 4 odcinki i pewnie dlatego nie kupilem tego serialu, ostatnio poczytalem sporo komentarzy i ludzie sugerowali zeby obejrzec z 8 odcinkow bo serial jest strasznie rozbudowanych, duzo postaci i troszke powoli sie rozkreca. No wiec dalem druga szanse...ARCYDZIEŁO! Drugiego tak dobrego serialu to ze swieca szukac! 10/10!

OMAR'S COMING YO!
#seriale #thewire
itsokaytobegay - Lepiej pozno niz wcale!

Skonczylem pare dni temu ogladac The Wire...

źródło: comment_fPK0uSZ3saMUYydwIl6NKZjx1LwYuzcL.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mega_Smieszek: Deadwood jest znakomity, ale ma jeden feler. Otóż nie ma zakończenia. Po obejrzeniu ostatniego odcinka przez tydzień chodziłem w-------y ( ͡° ͜ʖ ͡°) A The Wire genialny, nie wiem czy da się zrobić coś lepszego.
  • Odpowiedz
Ogolnie staram sie ogladac wszystkie seriale kryminalne, ostatnio przed The Wire wsysnalem The Sinner, The Killing i Mindhunter.


@itsokaytobegay: obejrzyj Seven Seconds na Netflixie, dobry klimat ma.

Do tego Broadchurch i The Missing (serial mistrzostwo imo).
  • Odpowiedz
@itsokaytobegay: Nie dziwi mnie twój wpis, biorąc pod uwagę pierwszą trójkę najlepszych seriali w dziejach telewizji rozrywkowej - The Wire, Sopranos i Breaking Bad. Każdy z różnych powodów, niemal na podstawie różnych kryteriów ale nie ma tu w ogóle z czym dealować.
  • Odpowiedz
Tak samo po zakończeniu sezonu nie dowiadujemy się co stało się z

Grekiem


@aegypius: Jak to nie? Pracuje nadal bez większych przeszkód, a co innego miałoby się z nim stać biorąc pod uwagę jak był skitrany? Nawet w 5 sezonie i w samym zakończeniu jest na ten temat wzmianka.
  • Odpowiedz
@podle_insynuacje ba, oryginalny Jay Landsman zagrał w serialu współpracownika Bunny'ego. Ten chudy, z wąsem i w okularach (oglądałem parę lat temu, więc opis może się nie zgadzać)

Akcja z pływami byle d-----ć byłemu szefowi to poezja xD

Edit: swoją drogą cudowne było zakończenie serialu gdy się porównuje losy Marlo i Stringer Bella, gdy w zasadzie Marlo osiągnął to co chciał String, ale nie było to jego marzeniem
  • Odpowiedz