Wpis z mikrobloga

#dziendobry Wszystkim!

Była chwila przerwy od informacji spod tagu #maszawalczy
W końcu wypadł mi wolny weekend od nie pamiętam kiedy, a że pogoda ładna, to trzeba było korzystać.
Mam nadzieję, że u was weekend wypadł równie dobrze ;)

Wczoraj byliśmy na ostatnim wlewie w lecznicy. Od dzisiaj leczenie domowe. Antybiotyk, probiotyk, leki wspomagające odbudowę jelit. Kontrola 25go. Wszystko zaczyna już się układać. Na razie dieta lekka przez 2 tygodnie jeszcze, ale dzisiaj mogliśmy już podać ryż z kurczakiem na masę ;)
Poza tym dzisiaj zabraliśmy psiaka do parku na dłuższy spacer. Trawienie + funkcje wydalnicze powróciły do normy. Psiak dobija do 5 kg. W przyszłym tygodniu będziemy mogli wprowadzić suchą karmę.
Podjęliśmy decyzję, że psiak w przyszłości zostanie ozdrowicielem. Niech dalej rozsiewa dobrą karmę ;)

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do takiego stanu Maszy! :)

#zwierzaczki #zwierzeta #psy

Wołam jeszcze @dupa-z-tylu już się dopytywał co i jak ;)
Kaaziiu - #dziendobry Wszystkim!

Była chwila przerwy od informacji spod tagu #masz...

źródło: comment_w7reZn1JaOnQQFsLDW3JK1nr56xNCgHT.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czemujojetaka chodzi o to, że każdy pies, któremu uda się pokonać parwowirozę ma we krwi specyficzne przeciwciała. Z krwi takiego ozdrowieńca można zrobić surowicę, która zwiększy szansę na wyzdrowienie innego pieska, który choruje na to gunwo.
Więc podwójny szacun dla pana @Kaaziiu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@catch: piękny kociak, sam ostatnio wydałem 2 przybłędy, ale ciężko było się rozstać, zbyt szybko się przywiązuje :D niech się chowa zdrowo :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kaaziiu: Niestety znaleźli się właściciele, niedawno byli po niego u nas. Dobry dom ma, strasznie tęsknił za nimi. :)
  • Odpowiedz