Wpis z mikrobloga

@tlaziuk: To taka ciekawostka - na portalu PUE ZUS żeby zrobić podgląd dokumentu trzeba używać Flasha, i to nie tego w Chromie czyli PPAPI a "pełnej wersji" instalowanej ze strony Adobe. Flash nie jest rozwijany od końca 2015 roku a na koniec 2020 roku ogłoszony został jego end-of-life czyli nie dostanie nawet aktualizacji krytycznych zabezpieczeń.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Crantor: No tak, najlepiej powinna być jedyna słuszna przeglądarka, czasy IE only takie cudowne, kto używa innej przeglądarki niż zestaw jedynych słusznych temu kij w oko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Crantor: Nie każę im testować, niech po prostu wysyłają mojej przeglądarce taki sam kod jak pozostałym. Mój problem czy moja przeglądarka go obsłuży.
@Greg36 @przypadkowylogin nie, wytłumaczcie mi jak #!$%@? zwykłych użytkowników może uchronić przed np. niepożądanym dostępem do swoich danych?

to co się odjaniepawla to głupota, żeby ten vivaldi był czymś przestarzałym w stylu IE, ale nie, oni nawet IE wspierają, nie jestem w stanie sobie wyobrazić czemu zapobiec ma taka akcja...

@Crantor ja to odbieram jako ograniczanie wolności, powiadomienie że Twoja przeglądarka może nie działać poprawnie z tą stroną i ponosisz pełną odpowiedzialność
najlepiej powinna być jedyna słuszna przeglądarka


@lewactwo: Przestań dramatyzować... na praktycznie każdej innej stronie stwierdziłbym że powinna działać i nie "wybierać" sobie przeglądarek które wspiera. Ale tu mówimy o platformie która przetwarza najbardziej wrażliwe dane osobowe - pesel, adres, zarobki, ulgi itd. Tu bezpieczeństwo jest najważniejsze pod każdym względem i chociażby takie ograniczenie przeglądarek to według mnie dobry krok.
@tlaziuk: Jak ma uchronić? Obyśmy tego nigdy się nie dowiedzieli, wyłączenie niszowych przeglądarek to jedynie chuchanie na zimne i w tym przypadku jest ono według mnie usprawiedliwione.