Wpis z mikrobloga

@BrianEno: nocowałem raz w katowicach w jakiejs ppodrzednej dzielnicy, rano patrze, a tutaj 6 rano dzieciaki z wózkami zasuwają i wioza tekture i puszki na skup o_O
czegos takiego w warszawie niegdy nie widziałem, zeby nastolatkowie od rana zbierali odpady przed pojsciem do szkoły
  • Odpowiedz
@BrianEno: ja mam ból dupy, że tyle ludzi leci do Polski (nawet i gracze) z całego świata i trafia #!$%@? do Katowic, miasta które wygląda jak gówno. Szkoda, że na Bałutach nie ma majora...
  • Odpowiedz
@staskowsky: tak, nie raz. I to jak wyglada Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań czy chociażby Gdańsk to niebo a ziemie w porównaniu do kato. Te miasta po prostu nie odstają od zachodnich sławnych miast.
  • Odpowiedz
@franek13: nie mogę się zgodzić. przede wszystkim dlatego, że Katowice nie powstały w średniowieczu jak każde z tych miast, więc nic dziwnego, że nie mogą się pochwalić ładnym starym miastem. mają natomiast swój niepowtarzalny styl, taką unikatowość której nie spotkasz w żadnym z tych miast i moim zdaniem przez to są świetne. żeby nie było - nie jestem z Katowic. nie jestem nawet ze śląska. ale byłem w każdym z
  • Odpowiedz