Wpis z mikrobloga

Ile byście sobie dali za nagrywanie dziewczynek w przymierzalniach? Bo wikary chce za to dla siebie rok w zawiasach na trzy lata, grzywnę w wyokości 4,5 tys. zł, dozór kuratora i przepadek nośników, na których nagrane były filmy z przymierzalni. Ten przepadek nośników to już chyba lekka przesada? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znalezisko - https://www.wykop.pl/link/4788715/wikary-zainstalowal-kamere-na-bucie-nagrywal-dziewczynki-w-przymierzalniach/

#bekazkatoli #pedofilewiary #neuropa
  • 19
Co tak ostro, jeszcze niech mu nie pozwolą potem służyć w innej parafii barbarzyńcy


@17witcher:

Wikary został odsunięty przez biskupa zamojsko-lubaczowskiego od pracy z młodzieżą i posługi duszpasterskiej. Odszedł z parafii w Wielączy. Początkowo został rezydentem w jednej z parafii w powiecie tomaszowskim, potem został przeniesiony do innej diecezji.


Aż tacy okrutni nie byli. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jestem pewien, że potrafisz podać wiele przykładów osób, które nie będąc w stanie kapłańskim, zostali za to przestestwo ukarani surowiej, ba w ogóle ukarani, a nie np. "Umorzenie z powodu znikomej szkodliwości społecznej"


@Variv: @lakukaracza_: Za wieloletnie gwałcenie własnej niepełnosprawnej córki gość dostaje 4 lata odsiadki - więc czemu ktoś tu spodziewa się sporo wyższej kary?
@lakukaracza_:
Szczerze mówiąc, to wydaje mi się, że za takie przestępstwo zawiasy są adekwatną karą. Podglądanie to jednak trochę inna liga przestępstwa niż molestowanie fizyczne.
ten przepadek nośników to już chyba lekka przesada?


@lakukaracza_: same nośniki to tam mała szkoda ale treści... tak się gość napracował, swoje beknie i jeszcze mu zabiorą. Myślę że jakiś dostojnik kościelny powinien poręczyć xD