Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko139
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
hitenz
hitenz

hitenz

Dołączył 12 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1825
  • Znaleziska 708
  • Mikroblog 1117
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 25
PanAlbert
PanAlbert
PanAlbert
23.05.2026, 23:28:27
  • 7
Fajny ten boks teraz, kiedyś było po kilka knock downow w walce i nadal walczyli, a teraz w 11 rundzie po gongu przerwali walkę bo Usyk na punkty przegrywał xD
Jakie wałki w tym sporcie idą to dramat, odechciewa się tego oglądać. Niech nie płaczą później w tych federacjach że UFC i MMA odbiera im oglądalność i kasę.
#boks
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hitenz
hitenz
hitenz 24.05.2026, 09:52:16 via Wykop
  • 0
@PanAlbert: XD a widziałeś karty punktowe sędziów? Według nich to Usyk by wygrał na punkty.
  • Odpowiedz
hitenz
hitenz
hitenz 24.05.2026, 10:02:43 via Wykop
  • 0
@PanAlbert: masz na tagu
  • Odpowiedz
hitenz
hitenz
hitenz 24.05.2026, 10:49:51 via Wykop
  • 0
@PanAlbert Pierwszy sędzia do 11 rundy wypunktował 5-5 w rundach. Runda 11 był knock down więc 10-8. Przed ostatnią rundą Usyk prowadzi 2 punktami.

Drugi sędzia do 11 rundy wypunktował 6-4 w rundach dla Rico. Runda 11 był knock down więc 10-8. Przed ostatnią rundą remis.

Trzeci sędzia do 11 rundy wypunktował 5-5 w rundach. Runda 11 był knock down więc 10-8. Przed ostatnią rundą Usyk prowadzi 2 punktami.

I teraz
hitenz - @PanAlbert Pierwszy sędzia do 11 rundy wypunktował 5-5 w rundach. Runda 11 b...

źródło: score-cards

Pobierz
  • Odpowiedz
hitenz
hitenz
hitenz 24.05.2026, 12:07:36 via Wykop
  • 0
@PanAlbert: ty chyba liczyć nie umiesz? w którym miejscu jest błąd?
  • Odpowiedz
hitenz
hitenz
hitenz 24.05.2026, 12:19:29 via Wykop
  • 0
@PanAlbert: Czyli runda, w której Usyk zalicza knockdown na Rico nie idzie na konto Usyka w stosunku 10-8? Jak tak to żyj sobie w świecie urojeń dalej xD
  • Odpowiedz
hitenz
hitenz
hitenz 24.05.2026, 13:08:56 via Wykop
  • 0
@PanAlbert: Tak, masz rację. Rico w 11 rundzie pada na deski ale mimo to rundę wygrywa. Niech ci będzie
  • Odpowiedz
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
08.05.2026, 09:42:40
  • 0
ale ta walka wieczoru bedzie nudna
dwoch najwiekszych nudziarzy Chimaev i Strickland, w sumie to Sean raczej bez zadnych szans, bedzie obalany i bity, a w stojce tez on nie ma mocnego ciosu
#ufc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hitenz
hitenz
hitenz 08.05.2026, 21:06:04 via Wykop
  • 1
@Milegodniawszystkim: xd. Chimaev to teraz najciekawiej walczący zawodnik w ufc
  • Odpowiedz
hitenz
hitenz
hitenz 09.05.2026, 09:32:52 via Wykop
  • 0
@Goatifi: no właśnie parter jest ciekawszy niż stanie na przeciwko siebie i wymiana prostych
  • Odpowiedz
hitenz
hitenz
hitenz 09.05.2026, 09:05:51
  • 0
#ufc wie ktoś gdzie obejrzeć walkę za free?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hitenz
hitenz
hitenz 08.05.2026, 18:28:49
  • 0
#ufc o której godzinie będzie walka wieczoru według was?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

figus102
figus102
08.05.2026, 19:42:49 via Android
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Enigmameister
Enigmameister
09.05.2026, 04:17:26 via Wykop
  • 0
@hitenz: pewnie klasycznie o 5-6 rano
  • Odpowiedz
hitenz
hitenz
hitenz 10.04.2026, 15:59:25
  • 0
#zuzel ma ktoś link do transmisji?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
10.04.2026, 16:01:02 via Wykop
  • 1
@hitenz: strumyk kropka cfd
  • Odpowiedz
sEB-q
sEB-q
10.04.2026, 16:40:57 via Android
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

keep_it_real
keep_it_real
03.02.2026, 06:37:26
  • 394
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hitenz
hitenz
hitenz 03.02.2026, 11:25:06 via Wykop
  • 1
@mvmxks: Skoro nie zgadzasz się z opem to według Ciebie ludzie mieszkający w Skandynawii bezpośrednio przed założeniem państwa mieli taki kolor skóry jak na zdjęciach? Jeśli tak to kiedy stał się biały? Trochę linia czasowa się tu nie zgadza
  • Odpowiedz
hitenz
hitenz
hitenz 12.12.2025, 21:32:27
  • 30
Seba, jak ja nie lubię zupy pomidorowej to jej nie jem. Jak Ci się nie podoba nasz bambusowy tag to w---------j. Serio
#sebcel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soongoku
Soongoku
12.12.2025, 21:48:06 via Wykop
  • 16
@hitenz: Dokładnie załóż sobie wlasny chłopczyku
  • Odpowiedz
Ritowel11
Ritowel11
Ritowel11
15.08.2025, 11:31:35
  • 2
#ufc o której te główne walki wieczoru przeważnie są są? 5 rano? Chodzi o ostatnia walke
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hitenz
hitenz
hitenz 15.08.2025, 22:26:40 via Wykop
  • 0
@GF91: na stronce ufc jest napisane, że start jest o 4:00 AM GMT+2. Czyli na nasze 6.00. Tylko pytanie czy odnosi się to do całej gali czy walki wieczoru?
  • Odpowiedz
Raffen23
Raffen23
18.07.2025, 17:18:43
  • 897
Chciałem uprzejmie przypomnieć, że żyjemy w rzeczywistości, w której Prezydentem Rzeczpospolitej zostanie były kibol, który naciągnął starszego człowieka na mieszkanie (człowieka ten wylądował w DPS) xD Dobrego wieczoru Mirki

#polska #polityka
Raffen23 - Chciałem uprzejmie przypomnieć, że żyjemy w rzeczywistości, w której Prezy...

źródło: 1268727-352x500

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hitenz
hitenz
hitenz 19.07.2025, 08:38:03 via Wykop
  • 0
dalej piecze


@powrut_krula: jeśli ktoś jest patriotą to nic dziwnego, że piecze.
  • Odpowiedz
monky
monky
25.06.2025, 05:06:53
  • 89
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hitenz
hitenz
hitenz 25.06.2025, 09:36:35 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
KNOUDI
KNOUDI
22.06.2025, 21:36:35
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hitenz
hitenz
hitenz 22.06.2025, 22:09:00 via Wykop
  • 0
dlaczego zawsze jak czytam jakiś antyizraelski wysryw


@thorgoth: co nazywasz wysrywem? przecież OP opisał tylko fakty
  • Odpowiedz
hitenz
hitenz
hitenz 23.06.2025, 12:11:36 via Wykop
  • 0
@thorgoth: XDD
  • Odpowiedz
hitenz
hitenz
hitenz 23.06.2025, 19:34:09 via Wykop
  • 0
@KNOUDI: taa dobry bałwan. Od razu widać, że totalny ignorant. Zamiast się doedukować to woli wypisywać debilizmy
  • Odpowiedz
koldinho
koldinho
08.06.2025, 18:50:21
  • 11
Wyobraźcie sobie, że tak jak Zmarzlik kładzie się Pedersen albo Pawlicki, a atakującym byłby Zmarzlik. Ciekawe jaka byłaby decyzja ( ͡° ͜ʖ ͡°) A w tym meczu akurat jestem za Lublinem. #zuzel
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hitenz
hitenz
hitenz 08.06.2025, 19:08:13 via Wykop
  • 0
pamiętam, że była identyczna sytuacja w zeszłym sezonie. Na miejscu osrajtka by Pawlicki i wykluczony był... suprise suprise Pawlicki.

@koldinho:
  • Odpowiedz
walt_gunner
walt_gunner
08.06.2025, 18:50:50
  • 11
Oczywiście sędzia nie mógł wykluczyć Bajtusia Orleniarza.
#zuzel
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hitenz
hitenz
hitenz 08.06.2025, 18:52:03 via Wykop
  • 7
@walt_gunner: Ile to już razy kiedy zmarzlik do wykluczenia a wykluczony jest przeciwnik. Szkoda Sajfudtinowa
  • Odpowiedz
hitenz
hitenz
hitenz 08.06.2025, 18:51:09
  • 4
No i znów sędzia pomaga lublinowi..
#zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1166

Rządowy plan imigracyjny dla Polski na najbliższe lata

Umowa z Indiami przewiduje możliwość ściągania całych rodzin, w perspektywie kilku lat może chodzić o kilkaset tysięcy osób. Osób, które będą mogły wziąć udział w wyborach, zagłosują na partię która umożliwi dalsze ściąganie obcokrajowców. Nas jest niecałe 40 milionów, ich jest 1400 milionów.

wredny_bombelek
z
wykop.pl
dodany: 30.04.2025, 09:20:45
  • 220
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    4konserwy
  • #
    neuropa
  • #
    imigranci
  • #
    polityka
hitenz
hitenz
hitenz 30.04.2025, 11:34:07 via Wykop
  • 6
@kwanty: Skoro nie rozumiesz zapisów tej umowy to po co komentujesz? Czytałeś w ogóle o czym jest ta umowa?
Wernest
Wernest
29.04.2025, 08:48:28
  • 8
Czy ktoś też jest zażenowany tym, że #nawrocki w ogóle nie reagował na słowa Brauna czy Maciaka dotyczące historii? Akurat dyrektor muzeum IIWŚ powinien coś na ten temat powiedzieć, a tylko trzymał się skryptu i jechał dalej po Trzaskowskim. #debata
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hitenz
hitenz
hitenz 29.04.2025, 08:54:02 via iOS
  • 1
@Wernest o jakie słowa chodzi konkretnie?
  • Odpowiedz
Pascale_v
Pascale_v
Pascale_v
10.03.2025, 18:38:10
  • 32
#raportzpanstwasrodka Cipek_pcv wkulwiony pomówieniami o kupowanie sypukcji własnych "uczciwych" postanowił upublicznić kilku ostatnich subskrybetow swojego kanaliku. Nie wiem jak wy ale ja mu uwierzyłem że zdobył je w uczciwy, rzetelny i sprawiedliwy sposób. Poprostu trafił w niszę w SięRyp która zainteresowala 25k ludzi
Pascalev - #raportzpanstwasrodka Cipekpcv wkulwiony pomówieniami o kupowanie sypukcji...

źródło: Screenshot_20250310_192842_YouTube

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hitenz
hitenz
hitenz 11.03.2025, 11:34:04 via iOS
  • 0
@Pascale_v wygląda legitnie imo
  • Odpowiedz
L3stko
L3stko
16.01.2025, 20:26:07
  • 4
Pamiętacie jak wbrew pohukiwaniom najtwardszych korwinistów, po odejściu Korwina poparcie dla Konfederacji wzrosło? Podobnie będzie po wyrzuceniu Brauna. Dziś wielu zwolenników Konfederacji odetchnęło z ulgą. W końcu będzie można sięgać po nowych wyborców, których do tej pory odstraszali ci dwaj ekscentrycy. Nawet sobie nie zdajecie sprawy ile razy słyszałem "gdyby nie Korwin/Braun".

#polityka #konfederacja
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hitenz
hitenz
hitenz 16.01.2025, 23:52:36 via Wykop
  • 1
Poza tym w ogolę nie dziwie się decyzji Brauna który nie mógł już znieść skrętu w lewo,układania się socjalistami i tłumaczenia z idiotycznych ustaw Mentzena np o przywilejach dla gejów.


@Barakun91: Dokładnie tak. Pewnie też nie pasowała mu nieoficjalna koalicja z pisem.
  • Odpowiedz
Gours
Gours
Gours
24.11.2024, 10:27:20
  • 44
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hitenz
hitenz
hitenz 24.11.2024, 11:38:48 via Wykop
  • 0
@Gours: ty dalej nie pojmujesz, że większość polaków woli Sikorskiego? Jakbyś nie zauważył to większość kraju ma konserwatywne poglądy
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.11.2021

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 28.06.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking