Wpis z mikrobloga

@Artosh: wszystko co jes nie duze, corsa, ford ka, punto, civic ( ja mialem na start sedana z 99 roku za 1000 zł ), polecam ci popatrzec coś co będzie mieć założony gaz ( ważne żeby butla miała jeszcze ważne papiery ), wszystko co ma OC chociaż na pare miesięc. Jeżeli chodzi o naprawe, jedziesz do mechanika, mówi co jest do naprawy, jaka część potrzebna i patrzysz w necie po olx
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Artosh: prędzej skuter bym widział. Do 2k już coś upolujesz, opony zimowe skołować i dać się jeździć, chyba że jakieś Podlasie.
Auta nie ma sensu, stary gruz z milionem kilometrów pewnie albo z #!$%@? na Maxa silnikiem albo bity albo topiony i robiony z 4 a przystanek w gratisie.
@SpalaczBenzyny: Fajnie jakby jeszcze odpalał do tego ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Artosh: Szukaj seicento ciquecento (chociaż to jest trochę za stare już i za małe moim zdaniem) golf 3 civic vectra b od biedy ale to mogą być straszne gruzy, matiz jakieś saxo albo inna 105 czy jakaś micra, corsa. Aut w tej cenie masz wiele. Patrz czy ma ważne oc (im dłużej tym lepiej i
@Artosh nie słuchaj tych co mówią, że nie da się kupić jeżdżącego samochodu w tej cenie bo kazde z moich 4 poprzednich aut kosztowało poniżej 2 tys i jezdzilem nim przynajmniej rok. Teraz bujam sie toyota avensis za 1500 zl, juz 8 miesiąc i wszystko dziala jak należy. Tylko pamietaj, że w tej cenie szukasz czegos co ma opłaty jak najdłuższe i raczej nie przekraczasz nim 100 km/h. No i musisz zdawać
@Artosh: z własnego doświadczenia wiem, że auta do 2k to gruzy, które są ulepione tak żeby się przy sprzedaży nie rozpaść. Na Twoim miejscu policzyłbym ile mogę miesięcznie wydać na auto (paliwo, OC, jakieś części eksploatacyjne typu olej, filtry, płyn do spryskiwaczy, wycieraczki, jakaś myjnia itd), a następnie przez te kilka miesięcy dozbierał do 5k zl

Kupno takiego auta mija się też z celem, bo w tej cenie są zwykle wynalazki