Wpis z mikrobloga

#programowanie #gerrit

Jest jakiś hosting online Gerrita? W firmie mamy serwer i tam normalnie zainstalowany normalnie Gerrit.

Ale chciałbym po godzinach robić z kilkoma osobami mały projekt. Wystarcza nam darmowe prywatne repozytorium na Bitbucket. Tylko co z code review? Nie chcę używać "pull requestów" z Bitbucketa (bo uzależnię się od niego, chciałbym w każdej chwili móc przesiąść się na Githuba/Gitlab). Wolałbym też nie kupować VPS-a i tam samemu instalować Gerrita (nie chciałbym ponosić kosztów utrzymania, a też na administracji nie za bardzo się znam).

Jak nie ma darmowego (choćby dla 2-3 userów), to jak najlepiej to zrobić? Kupić jakieś ArubaCloud i tam instalować? A może na RaspberryPi w domu?
  • 3
Nie chcę używać "pull requestów" z Bitbucketa (bo uzależnię się od niego, chciałbym w każdej chwili móc przesiąść się na Githuba/Gitlab)


@mk321: Trochę za poważnie to traktujesz, przestawienie się na inny system PRów to MAX kilka dni. Używałem kilku różnych systemów i nie ma co się tym tak przejmować. Użyjcie po prostu bitbucketa albo githuba (też już są darmo prywatne repa dla kilku kolaborantów).