Wpis z mikrobloga

@Dzesidzejms: widziałem ten zestaw jeszcze jako nówka sztuka na tymczasowych holenderskich blachach w Strzelnie, stąd mam do niego lekki sentyment jak widuje go na obwodnicy Trójmiasta :)

serio taka orka jest na tych stonogach jak to mówi sie w kuluarach?

znajomy jeździł z puchami po kraju ale z normalną naczepą, z tego co opowiadał to orka niesamowita, 600-700km nocą a rozładunki i załadunki na magneto..
  • Odpowiedz