Wpis z mikrobloga

@krootki:
Nie sądzę, żeby przepadły.
Myślę, że będzie zarejestrowany na podstawie tej samej dokumentacji, tylko będą musieli zmienić nazwę.
W ogóle to jakiś durny i absurdalny przepis, próbuję sobie wytłumaczyć jakiś racjonalny powód, dla którego go ustanowiono -- ale jakoś nic mi nie przychodzi do głowy.
@HumbugPL:
Art 97. § 2 Kodeksu Wyborczego nie precyzuje, które wady zawiadomienia można usunąć, więc należy założyć, że wszystkie.. ¯\_(ツ)_/¯
Chyba, że znasz przepis, który wprost mówi, że akurat nie można usunąć wady wynikającej z niezgodności z art. 95 § 3.
@HumbugPL:
Komisarz Wyborczy działa na zlecenie PKW -- wykonując uchwałę PKW (22/2019), wiec de facto to PKW nakazało zmianę nazwy -- bo tak to działa -- PKW poprzez Komisarza.

Niesamowite, jak bardzo jesteś skłonny się wykręcać, manipulować i przeinaczać, byle tylko nie przyznać, że się pomylili. ¯\_(ツ)_/¯
PKW gdzie nie ma ani słowa o artykule 97 i jedno pismo od Komisarza, gdzie artykuł jest.


@HumbugPL:
Ja #!$%@?, serio zrobisz wszystko, żeby nie uznać swojego błędu? :DDD
A jak Młodszy Sierżant Bagieta wlepi mi mandat to nie Policja mi wlepi mandat, tylko jakiś Pan Bagieta? :DDD
@Polinik: Nie rozumiem zupełnie o co Ci chodzi. Przecież piszę, że nie zauważyłem tego, że się na ten artykuł powołał, bo nie przeczytałem wcześniej pisma Jasińskiego tylko to pismo od PKW i dlatego napisałem, że się nie powołali, jakbym przeczytał to bym tak nie napisał xd. Uznałem za stosowne ciągnąć ten wątek bo zarzuciłeś mi kłamstwo czyli działanie w złej wierze, a nic takiego nie miało miejsca.