Wpis z mikrobloga

Zna ktoś historię tej p0lki z mema? Ja coś czytałem, że laska wyjechała na erazmusa do hiszpanii, gdzie oczywiście skakała z bolca na bolec lokalnych enrique... jeszcze założyła jakiegoś bloga w których zachwalała hiszpanów i szkalowała polskich mężczyzn, co spowodowało chęć rewanżu stulejek - i tak została żywym memem xDDD Wie ktoś coś więcej? Zna ktoś adres jej bloga żeby można go podejrzeć w internet archive?
#p0lka #stulejacontent #bekazrozowychpaskow #erasmus #memy #przegryw #kiciochpyta
dr_Klotz - Zna ktoś historię tej p0lki z mema? Ja coś czytałem, że laska wyjechała na...

źródło: comment_qXGdyRv51cNKFZbO3BDkDBV1LRmcaVJP.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
@dr_Klotz: nie chciałem wierzyć w tego mema, ale potem jedna koleżanka z mojej grupy pojechała do Hiszpanii na semestr na erasmusa, wcześniej cicha myszka, potem pruła się ze wszystkimi na uczelni i zaczęła szukać sobie multikulturowego towarzystwa.
  • Odpowiedz
@dr_Klotz: Już wyjaśniam. To było chyba na vichanie, jakaś locha się atencjonowała i chwaliła wyjazdem na orgazmusa itp. no i się nitka podzieliła na białorycerzy (w tym moda) i szkalowników, którzy ją wystalkowali i zaczęli robić z nią memy co spowodowało u nie i u białorycerzy buldupy. Ogólnie to mogę się mylić i może źle usłyszałem ale wydaje mi się że to było tak.
  • Odpowiedz
@myszak111 Jak jesteś poniżej 20-ki to zapamiętaj jedno.Dla kobiety okazywanie dobroci komukolwiek to słabość i nigdy nie kontynuuj rozmowy czy uderzania do którejkolwiek jeśli nie okazuje zainteresowania bo wyjdziesz na desperata
  • Odpowiedz